RafalKowalski
32CROSS JEANS LIT3. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 38pktw 8 meczach
- 4,8pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 59,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 45,7%
- 56,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,8%
- 0,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,0%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 0punktów w końcówkachw 3 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 1 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 14 / 24 | 58,3% | 48,7% |
| Półdystans | 0 / 1 | 0,0% | 39,6% |
| Za trzy | 0 / 0 | — | 26,5% |
| Razem z gry | 14 / 25 | 56,0% | 38,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 10najwięcej punktówz VARSOVIAN SHARKS, 22 lut 2026
- 8najwięcej zbiórekz HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA, 10 maj 2026
- 3najwięcej asystz HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA, 10 maj 2026
- 16najlepszy mecz (EFF)10 pkt, 8 zb, 3 as — z HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA, 10 maj 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1925 min | 22:08 |
| Punkty | 461 | 5,3 |
| Zbiórki | 465 | 5,3 |
| — w ataku | 119 | 1,4 |
| — w obronie | 346 | 4,0 |
| Asysty | 63 | 0,7 |
| Przechwyty | 30 | 0,3 |
| Bloki | 8 | 0,1 |
| Straty | 133 | 1,5 |
| Przewinienia | 97 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 105 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 616 | 7,1 |
- 43,4%FG181 z 417 z gry
- 7,7%3P1 z 13 za trzy
- 70,0%FT98 z 140 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 181 | 417 | 43,4% |
| Rzuty za dwa | 180 | 404 | 44,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 13 | 7,7% |
| Rzuty wolne | 98 | 140 | 70,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek2 razy · ostatnio z MJSWISH ROOKIES, 27 wrz 2025
- Double-double4 razy · ostatnio z MJSWISH ROOKIES, 27 wrz 2025
- 100 punktówpunktów w karierze: 461
- 50 meczówrozegranych meczów: 86
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
MJSWISH ROOKIES27 wrz 202521pkt15zb0as23eff
AB BASKET LEGIONOWO22 gru 202412pkt10zb3as20eff
FX BASKETBALL28 wrz 202414pkt7zb0as18eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






