RafalLupij
77FASOLKITagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2021–2025
- 77 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 23pktw 3 meczach
- 7,7pktna mecz
- 8,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 82 min | 27:17 |
| Punkty | 23 | 7,7 |
| Zbiórki | 24 | 8,0 |
| — w ataku | 8 | 2,7 |
| — w obronie | 16 | 5,3 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 3,3 |
| Przewinienia | 5 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 16 | 5,3 |
- 31,3%FG10 z 32 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 32 | 31,3% |
| Rzuty za dwa | 9 | 30 | 30,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 cze 2021 | P50 : 54 | 26:26 | 8 | 15 | 0 | |
| 4 cze 2021 | P47 : 67 | 29:31 | 9 | 6 | 0 | |
| 3 cze 2021 | Z50 : 38 | 25:53 | 6 | 3 | 0 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 77 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 38:24 | 95 | 13,6 | 9,1 | 1,4 | 0,4 | 0,3 | 45,7% | 0,0% | 68,8% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 34:28 | 105 | 11,7 | 7,0 | 1,2 | 1,0 | 0,2 | 62,3% | — | 52,9% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 1 | 40:02 | 17 | 17,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 57,1% | — | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 31:31 | 89 | 9,9 | 9,4 | 1,1 | 0,8 | 0,4 | 48,2% | 0,0% | 81,8% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 1 | 30:21 | 0 | 0,0 | 9,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 34:11 | 135 | 13,5 | 8,9 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 49,2% | 33,3% | 61,5% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 36:49 | 127 | 14,1 | 8,1 | 1,3 | 1,2 | 0,2 | 48,4% | 0,0% | 63,6% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 32:04 | 100 | 10,0 | 7,3 | 1,0 | 0,8 | 0,5 | 38,9% | — | 66,7% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 10 | 33:49 | 144 | 14,4 | 9,8 | 2,0 | 0,9 | 0,3 | 47,1% | 9,1% | 76,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 4 | 32:54 | 41 | 10,3 | 11,3 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 52,9% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 4 | 38:37 | 46 | 11,5 | 7,5 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 43,8% | 0,0% | 57,1% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 3 | 27:17 | 23 | 7,7 | 8,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 31,3% | 50,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






