Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 338 min | 33:49 |
| Punkty | 144 | 14,4 |
| Zbiórki | 98 | 9,8 |
| — w ataku | 38 | 3,8 |
| — w obronie | 60 | 6,0 |
| Asysty | 20 | 2,0 |
| Przechwyty | 9 | 0,9 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 22 | 2,2 |
| Przewinienia | 21 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 175 | 17,5 |
- 47,1%FG65 z 138 z gry
- 9,1%3P1 z 11 za trzy
- 76,5%FT13 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 65 | 138 | 47,1% |
| Rzuty za dwa | 64 | 127 | 50,4% |
| Rzuty za trzy | 1 | 11 | 9,1% |
| Rzuty wolne | 13 | 17 | 76,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 cze 2022 | P49 : 54 | 41:31 | 12 | 8 | 2 | |
| 29 maj 2022 | Z79 : 52 | 36:28 | 22 | 6 | 3 | |
| 22 maj 2022 | Z87 : 39 | 33:32 | 27 | 19 | 1 | |
| 8 maj 2022 | Z49 : 31 | 30:04 | 10 | 8 | 2 | |
| 24 kwi 2022 | Z89 : 57 | 33:10 | 15 | 8 | 1 | |
| 3 kwi 2022 | Z60 : 56 | 41:46 | 18 | 14 | 5 | |
| 26 mar 2022 | Z67 : 49 | 23:46 | 14 | 8 | 3 | |
| 19 mar 2022 | P40 : 50 | 30:55 | 4 | 7 | 1 | |
| 12 mar 2022 | Z56 : 51 | 38:36 | 14 | 13 | 1 | |
| 5 mar 2022 | Z55 : 54 | 28:26 | 8 | 7 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 77 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 38:24 | 95 | 13,6 | 9,1 | 1,4 | 0,4 | 0,3 | 45,7% | 0,0% | 68,8% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 34:28 | 105 | 11,7 | 7,0 | 1,2 | 1,0 | 0,2 | 62,3% | — | 52,9% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 1 | 40:02 | 17 | 17,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 57,1% | — | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 31:31 | 89 | 9,9 | 9,4 | 1,1 | 0,8 | 0,4 | 48,2% | 0,0% | 81,8% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 1 | 30:21 | 0 | 0,0 | 9,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 34:11 | 135 | 13,5 | 8,9 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 49,2% | 33,3% | 61,5% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 36:49 | 127 | 14,1 | 8,1 | 1,3 | 1,2 | 0,2 | 48,4% | 0,0% | 63,6% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 32:04 | 100 | 10,0 | 7,3 | 1,0 | 0,8 | 0,5 | 38,9% | — | 66,7% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 10 | 33:49 | 144 | 14,4 | 9,8 | 2,0 | 0,9 | 0,3 | 47,1% | 9,1% | 76,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 4 | 32:54 | 41 | 10,3 | 11,3 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 52,9% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 4 | 38:37 | 46 | 11,5 | 7,5 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 43,8% | 0,0% | 57,1% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 3 | 27:17 | 23 | 7,7 | 8,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 31,3% | 50,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






