RafalSzaszko
3CM PETRA MEDICA3. Liga · UNBA 50
- 2020–2026
- 74 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 48pktw 4 meczach
- 12,0pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 138 min | 34:28 |
| Punkty | 48 | 12,0 |
| Zbiórki | 14 | 3,5 |
| — w ataku | 7 | 1,8 |
| — w obronie | 7 | 1,8 |
| Asysty | 7 | 1,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 11 | 2,8 |
| Przewinienia | 6 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 33 | 8,3 |
- 43,2%FG19 z 44 z gry
- 22,2%3P2 z 9 za trzy
- 80,0%FT8 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 44 | 43,2% |
| Rzuty za dwa | 17 | 35 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 2 | 9 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 8 | 10 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach CM PETRA MEDICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 kwi 2022 | Z62 : 56 | 33:31 | 12 | 5 | 3 | |
| 26 mar 2022 | P49 : 52 | 36:51 | 7 | 2 | 1 | |
| 12 mar 2022 | Z61 : 47 | 30:49 | 12 | 2 | 2 | |
| 6 mar 2022 | P78 : 86 | 36:42 | 17 | 5 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 74 mecze · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 10 | 28:41 | 70 | 7,0 | 2,4 | 1,3 | 1,1 | 0,0 | 34,8% | 12,0% | 45,5% |
| 6WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 11 | 30:26 | 69 | 6,3 | 3,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 29,9% | 25,7% | 66,7% |
| 4WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 10 | 32:55 | 109 | 10,9 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 0,1 | 47,4% | 40,6% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 10 | 22:58 | 57 | 5,7 | 1,7 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 41,5% | 31,8% | 60,0% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 32:25 | 93 | 13,3 | 2,1 | 2,7 | 1,4 | 0,0 | 41,6% | 32,3% | 56,3% |
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 34:28 | 48 | 12,0 | 3,5 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 43,2% | 22,2% | 80,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 40:16 | 55 | 11,0 | 4,0 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 40,0% | 18,8% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 3 | 32:52 | 17 | 5,7 | 1,3 | 1,7 | 1,3 | 0,0 | 27,3% | 37,5% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 7 | 40:05 | 89 | 12,7 | 3,6 | 2,9 | 0,6 | 0,0 | 40,0% | 35,0% | 58,8% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 7 | 31:15 | 76 | 10,9 | 3,4 | 3,6 | 1,3 | 0,0 | 45,2% | 18,2% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






