RaydelZaldivar
- 2020–2022
- 18 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 226pktw karierze
- 12,6pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 4,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 680 min | 37:47 |
| Punkty | 226 | 12,6 |
| Zbiórki | 80 | 4,4 |
| — w ataku | 16 | 0,9 |
| — w obronie | 64 | 3,6 |
| Asysty | 89 | 4,9 |
| Przechwyty | 35 | 1,9 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 87 | 4,8 |
| Przewinienia | 36 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 177 | 9,8 |
- 38,8%FG87 z 224 z gry
- 27,9%3P29 z 104 za trzy
- 41,8%FT23 z 55 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 87 | 224 | 38,8% |
| Rzuty za dwa | 58 | 120 | 48,3% |
| Rzuty za trzy | 29 | 104 | 27,9% |
| Rzuty wolne | 23 | 55 | 41,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 4 | 32:25 | 54 | 13,5 | 3,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 42,0% | 25,0% | 41,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 4 | 43:33 | 43 | 10,8 | 4,5 | 6,5 | 1,3 | 0,3 | 37,0% | 17,4% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 4 | 36:43 | 43 | 10,8 | 5,8 | 5,3 | 1,5 | 0,5 | 36,2% | 38,9% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | RUN'N GUN | 6 | 38:15 | 86 | 14,3 | 4,5 | 4,7 | 3,0 | 0,0 | 39,5% | 30,2% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






