RaydelZaldivar
0RUN'N GUNTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2022
- 18 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 43pktw 4 meczach
- 10,8pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 5,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 147 min | 36:43 |
| Punkty | 43 | 10,8 |
| Zbiórki | 23 | 5,8 |
| — w ataku | 2 | 0,5 |
| — w obronie | 21 | 5,3 |
| Asysty | 21 | 5,3 |
| Przechwyty | 6 | 1,5 |
| Bloki | 2 | 0,5 |
| Straty | 22 | 5,5 |
| Przewinienia | 8 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 41 | 10,3 |
- 36,2%FG17 z 47 z gry
- 38,9%3P7 z 18 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 47 | 36,2% |
| Rzuty za dwa | 10 | 29 | 34,5% |
| Rzuty za trzy | 7 | 18 | 38,9% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2020–2022 · 18 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 4 | 32:25 | 54 | 13,5 | 3,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 42,0% | 25,0% | 41,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 4 | 43:33 | 43 | 10,8 | 4,5 | 6,5 | 1,3 | 0,3 | 37,0% | 17,4% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 4 | 36:43 | 43 | 10,8 | 5,8 | 5,3 | 1,5 | 0,5 | 36,2% | 38,9% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | RUN'N GUN | 6 | 38:15 | 86 | 14,3 | 4,5 | 4,7 | 3,0 | 0,0 | 39,5% | 30,2% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






