
RemigiuszPtaszek
- 2025–2026
- 29 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 873pktw karierze
- 30,1pktna mecz
- 11,8zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1319 min | 45:29 |
| Punkty | 873 | 30,1 |
| Zbiórki | 343 | 11,8 |
| — w ataku | 82 | 2,8 |
| — w obronie | 261 | 9,0 |
| Asysty | 84 | 2,9 |
| Przechwyty | 75 | 2,6 |
| Bloki | 21 | 0,7 |
| Straty | 87 | 3,0 |
| Przewinienia | 73 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 160 | 5,5 |
| Ocena (EFF) | 911 | 31,4 |
- 45,8%FG304 z 664 z gry
- 37,4%3P128 z 342 za trzy
- 78,3%FT137 z 175 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 304 | 664 | 45,8% |
| Rzuty za dwa | 176 | 322 | 54,7% |
| Rzuty za trzy | 128 | 342 | 37,4% |
| Rzuty wolne | 137 | 175 | 78,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 4 | 45:23 | 100 | 25,0 | 10,5 | 3,8 | 3,0 | 0,3 | 43,2% | 40,9% | 75,0% |
| 8WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 11 | 44:33 | 322 | 29,3 | 11,4 | 3,5 | 2,3 | 0,7 | 50,0% | 40,0% | 77,8% |
| 8WBABaraże | UKS BASKET TARCZYN | 1 | 48:00 | 37 | 37,0 | 24,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 60,9% | 50,0% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 6 | 44:51 | 179 | 29,8 | 12,3 | 1,5 | 2,3 | 0,2 | 39,4% | 33,3% | 78,4% |
| 6WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 7 | 47:13 | 235 | 33,6 | 11,1 | 2,4 | 3,3 | 1,6 | 45,4% | 35,5% | 77,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






