
RemigiuszPtaszek
13UKS BASKET TARCZYN3. Liga · 6WBA
- 2025–2026
- 29 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 235pktw 7 meczach
- 33,6pktna mecz
- 11,1zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 330 min | 47:13 |
| Punkty | 235 | 33,6 |
| Zbiórki | 78 | 11,1 |
| — w ataku | 14 | 2,0 |
| — w obronie | 64 | 9,1 |
| Asysty | 17 | 2,4 |
| Przechwyty | 23 | 3,3 |
| Bloki | 11 | 1,6 |
| Straty | 15 | 2,1 |
| Przewinienia | 20 | 2,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 43 | 6,1 |
| Ocena (EFF) | 238 | 34,0 |
- 45,4%FG84 z 185 z gry
- 35,5%3P33 z 93 za trzy
- 77,3%FT34 z 44 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 84 | 185 | 45,4% |
| Rzuty za dwa | 51 | 92 | 55,4% |
| Rzuty za trzy | 33 | 93 | 35,5% |
| Rzuty wolne | 34 | 44 | 77,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach UKS BASKET TARCZYN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | Z68 : 56 | 48:00 | 42 | 12 | 2 | |
| 18 maj 2025 | P71 : 78 | 48:00 | 31 | 12 | 4 | |
| 11 maj 2025 | P72 : 86 | 48:00 | 36 | 10 | 3 | |
| 26 kwi 2025 | P59 : 60 | 48:00 | 43 | 14 | 2 | |
| 12 kwi 2025 | P69 : 73 | 48:00 | 29 | 6 | 1 | |
| 6 kwi 2025 | P47 : 71 | 42:49 | 26 | 10 | 2 | |
| 23 mar 2025 | P46 : 49 | 47:40 | 28 | 14 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 29 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 4 | 45:23 | 100 | 25,0 | 10,5 | 3,8 | 3,0 | 0,3 | 43,2% | 40,9% | 75,0% |
| 8WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 11 | 44:33 | 322 | 29,3 | 11,4 | 3,5 | 2,3 | 0,7 | 50,0% | 40,0% | 77,8% |
| 8WBABaraże | UKS BASKET TARCZYN | 1 | 48:00 | 37 | 37,0 | 24,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 60,9% | 50,0% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 6 | 44:51 | 179 | 29,8 | 12,3 | 1,5 | 2,3 | 0,2 | 39,4% | 33,3% | 78,4% |
| 6WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 7 | 47:13 | 235 | 33,6 | 11,1 | 2,4 | 3,3 | 1,6 | 45,4% | 35,5% | 77,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






