Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 53 min | 26:20 |
| Punkty | 33 | 16,5 |
| Zbiórki | 10 | 5,0 |
| — w ataku | 1 | 0,5 |
| — w obronie | 9 | 4,5 |
| Asysty | 4 | 2,0 |
| Przechwyty | 4 | 2,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 4 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 37 | 18,5 |
- 58,3%FG14 z 24 z gry
- 50,0%3P3 z 6 za trzy
- 33,3%FT2 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 24 | 58,3% |
| Rzuty za dwa | 11 | 18 | 61,1% |
| Rzuty za trzy | 3 | 6 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 6 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach AMIGOS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2023 · 27 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 7 | 16:40 | 52 | 7,4 | 2,7 | 0,6 | 0,4 | 0,3 | 53,8% | 20,0% | 69,2% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 8 | 18:24 | 54 | 6,8 | 3,3 | 0,3 | 0,5 | 0,6 | 35,4% | 26,7% | 94,1% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 4 | 25:44 | 37 | 9,3 | 5,3 | 2,5 | 1,3 | 0,0 | 35,0% | 27,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 6 | 31:47 | 115 | 19,2 | 7,2 | 1,3 | 1,8 | 0,5 | 47,4% | 29,6% | 63,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 2 | 26:20 | 33 | 16,5 | 5,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 58,3% | 50,0% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






