Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 117 min | 16:40 |
| Punkty | 52 | 7,4 |
| Zbiórki | 19 | 2,7 |
| — w ataku | 6 | 0,9 |
| — w obronie | 13 | 1,9 |
| Asysty | 4 | 0,6 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 6 | 0,9 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 52 | 7,4 |
- 53,8%FG21 z 39 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 69,2%FT9 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 39 | 53,8% |
| Rzuty za dwa | 20 | 34 | 58,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 13 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 maj 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | Z70 : 69 | 21:07 | 6 | 4 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | P74 : 91 | 19:07 | 7 | 2 | 0 | |
| 2 kwi 2023 | Z95 : 53 | 22:58 | 15 | 3 | 1 | |
| 26 mar 2023 | Z59 : 58 | 21:53 | 7 | 3 | 1 | |
| 5 mar 2023 | Z75 : 69 | 31:34 | 17 | 7 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 27 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 7 | 16:40 | 52 | 7,4 | 2,7 | 0,6 | 0,4 | 0,3 | 53,8% | 20,0% | 69,2% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 8 | 18:24 | 54 | 6,8 | 3,3 | 0,3 | 0,5 | 0,6 | 35,4% | 26,7% | 94,1% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 4 | 25:44 | 37 | 9,3 | 5,3 | 2,5 | 1,3 | 0,0 | 35,0% | 27,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 6 | 31:47 | 115 | 19,2 | 7,2 | 1,3 | 1,8 | 0,5 | 47,4% | 29,6% | 63,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 2 | 26:20 | 33 | 16,5 | 5,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 58,3% | 50,0% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






