23 kwietnia 2023, 18:151. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
BAT MOCYgospodarzwynik 69 do 70
AVENGAgość
Transmisja
1 Liga: Avenga vs. Bat Mocy — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Doboszynski | 4 | 37:42 | 25 | 9 | 20 | 45,0% | 4 | 9 | 5 | 11 | 45,5% | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 25 | 0 |
| Artur Jastrzab | 45 | 31:04 | 16 | 7 | 13 | 53,8% | 6 | 9 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 0 | 10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 19 | 1 |
| Artur Saczuk | 0 | 45:34 | 10 | 5 | 17 | 29,4% | 5 | 15 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6 | -1 |
| Krzysztof Mroz | 81 | 35:21 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 7 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 12 | -4 |
| Michal Osowski | 3 | 36:38 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 11 | -9 |
| Pawel Rutczynski | 15 | 22:43 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -1 |
| Jakub Banaczkowski | 13 | 13:28 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | 2 |
| Pawel Stypulkowski | 34 | 17:26 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | -2 | 7 |
| Razem | — | 239:56 | 69 | 29 | 75 | 38,7% | 22 | 51 | 7 | 24 | 29,2% | 4 | 6 | 66,7% | 36 | 8 | 28 | 23 | 3 | 0 | 9 | 18 | 10 | 74 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Sobecki | 15 | 48:00 | 22 | 8 | 14 | 57,1% | 6 | 9 | 2 | 5 | 40,0% | 4 | 8 | 50,0% | 13 | 2 | 11 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 5 | 24 | 1 |
| Artur Kijanowski | 8 | 43:25 | 15 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 5 | 1 | 7 | 14,3% | 8 | 8 | 100,0% | 7 | 0 | 7 | 9 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | 21 | 8 |
| Arkadiusz Stopel | 12 | 48:00 | 14 | 5 | 13 | 38,5% | 1 | 6 | 4 | 7 | 57,1% | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 0 | 5 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 | 15 | 1 |
| Konrad Czaplicki | 82 | 35:55 | 10 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 4 | 6 | 66,7% | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | 2 |
| Roman Jancik | 32 | 21:07 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 6 | -11 |
| Bartosz Garwolinski | 6 | 43:32 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 |
| Razem | — | 239:59 | 70 | 23 | 56 | 41,1% | 15 | 35 | 8 | 21 | 38,1% | 16 | 23 | 69,6% | 35 | 5 | 30 | 15 | 7 | 2 | 12 | 10 | 18 | 77 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BAT MOCY | AVENGA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4422/51 · 43,1%, lepszy wynik | 3015/35 · 42,9% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/24 · 29,2% | 248/21 · 38,1%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 44/6 · 66,7% | 1616/23 · 69,6%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 28 | 30, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 8, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 23, lepszy wynik | 15 |
| Przechwyty | 3 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 23 kwietnia 2023
- 12:00
BANKSTERS
RUN'N GUN80:74 - 12:00
HORNETS WYSZKOW
SKY TATTOO RADOM33:113 - 13:15
LITERY
BC LITUANICA50:85 - 13:15
SAHEL
TEAM EUROPE68:67 - 14:30
NIE DAJ ZA TRZY
THUNDER FALCONS20:0walkower - 14:30
TEKOpro
AMBITNI AMATORZY64:56 - 15:45
NTL
OSTAP RUSZTOWANIA85:46 - 15:45
HOMIES
CROSS JEANS LIT78:62 - 17:00
SHTOPKE BASKET
ORLY TEMIDY73:40 - 17:00
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW69:78 - 18:15
VABANK
NLB57:62 - 19:30
PIASECZUSETS
BLAZERS66:73 - 20:45
POLIBUDA
GET WOW TEAM44:68






