Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 341 min | 31:01 |
| Punkty | 146 | 13,3 |
| Zbiórki | 36 | 3,3 |
| — w ataku | 7 | 0,6 |
| — w obronie | 29 | 2,6 |
| Asysty | 12 | 1,1 |
| Przechwyty | 9 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 29 | 2,6 |
| Przewinienia | 12 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 92 | 8,4 |
- 39,4%FG52 z 132 z gry
- 30,3%3P23 z 76 za trzy
- 90,5%FT19 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 52 | 132 | 39,4% |
| Rzuty za dwa | 29 | 56 | 51,8% |
| Rzuty za trzy | 23 | 76 | 30,3% |
| Rzuty wolne | 19 | 21 | 90,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach BLAZERS 2. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P61 : 64 | 37:52 | 23 | 3 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z75 : 48 | 41:16 | 12 | 2 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z60 : 34 | 29:28 | 9 | 1 | 2 | |
| 15 lis 2025 | Z66 : 42 | 34:06 | 27 | 2 | 0 | |
| 9 lis 2025 | Z82 : 61 | 36:40 | 25 | 7 | 1 | |
| 26 paź 2025 | Z81 : 59 | 36:16 | 21 | 6 | 2 | |
| 18 paź 2025 | Z80 : 53 | 30:41 | 7 | 3 | 3 | |
| 12 paź 2025 | P46 : 55 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 paź 2025 | Z62 : 52 | 30:38 | 0 | 5 | 0 | |
| 28 wrz 2025 | P65 : 77 | 33:27 | 13 | 3 | 0 | |
| 20 wrz 2025 | Z65 : 49 | 30:45 | 9 | 4 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 85 meczów · 7 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 31:55 | 50 | 10,0 | 2,6 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | 30,9% | 25,0% | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 31:31 | 133 | 12,1 | 2,9 | 1,7 | 0,5 | 0,0 | 36,1% | 27,8% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 3 | 21:04 | 14 | 4,7 | 3,3 | 4,0 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 31:01 | 146 | 13,3 | 3,3 | 1,1 | 0,8 | 0,0 | 39,4% | 30,3% | 90,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 23:15 | 49 | 6,1 | 2,3 | 1,4 | 0,3 | 0,0 | 29,0% | 23,7% | 80,0% |
| 6WBA1. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 10 | 27:13 | 66 | 6,6 | 2,9 | 1,4 | 0,5 | 0,1 | 32,5% | 23,1% | 77,8% |
| 6WBABaraże | SOFTSWISS BASKETBALL | 1 | 33:52 | 11 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 25,0% | 60,0% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 11 | 36:53 | 128 | 11,6 | 3,3 | 2,5 | 1,1 | 0,1 | 32,6% | 26,5% | 64,3% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 31:42 | 119 | 11,9 | 2,2 | 2,8 | 0,7 | 0,1 | 42,7% | 28,9% | 78,3% |
| 4WBA2. Liga | KK WARSZAWA | 2 | 36:42 | 25 | 12,5 | 3,0 | 2,5 | 2,5 | 0,5 | 33,3% | 33,3% | 66,7% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 33:13 | 124 | 9,5 | 2,1 | 2,1 | 0,8 | 0,0 | 37,4% | 28,0% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






