Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 347 min | 31:31 |
| Punkty | 133 | 12,1 |
| Zbiórki | 32 | 2,9 |
| — w ataku | 7 | 0,6 |
| — w obronie | 25 | 2,3 |
| Asysty | 19 | 1,7 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 1,4 |
| Przewinienia | 10 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 89 | 8,1 |
- 36,1%FG48 z 133 z gry
- 27,8%3P20 z 72 za trzy
- 100,0%FT17 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 133 | 36,1% |
| Rzuty za dwa | 28 | 61 | 45,9% |
| Rzuty za trzy | 20 | 72 | 27,8% |
| Rzuty wolne | 17 | 17 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach BLAZERS 2. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 maj 2026 | P69 : 70 | 30:46 | 16 | 4 | 3 | |
| 9 maj 2026 | Z61 : 56 | 37:43 | 19 | 2 | 3 | |
| 26 kwi 2026 | Z57 : 55 | 34:31 | 10 | 3 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | Z58 : 49 | 36:23 | 15 | 2 | 0 | |
| 11 kwi 2026 | P67 : 70 | 27:55 | 11 | 3 | 0 | |
| 21 mar 2026 | P55 : 56 | 36:40 | 6 | 4 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P54 : 70 | 32:49 | 8 | 2 | 1 | |
| 8 mar 2026 | Z68 : 49 | 40:08 | 18 | 4 | 4 | |
| 28 lut 2026 | Z82 : 62 | 32:31 | 18 | 3 | 1 | |
| 22 lut 2026 | Z70 : 62 | 37:16 | 12 | 5 | 5 | |
| 14 lut 2026 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 85 meczów · 7 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 31:55 | 50 | 10,0 | 2,6 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | 30,9% | 25,0% | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 31:31 | 133 | 12,1 | 2,9 | 1,7 | 0,5 | 0,0 | 36,1% | 27,8% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 3 | 21:04 | 14 | 4,7 | 3,3 | 4,0 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 31:01 | 146 | 13,3 | 3,3 | 1,1 | 0,8 | 0,0 | 39,4% | 30,3% | 90,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 23:15 | 49 | 6,1 | 2,3 | 1,4 | 0,3 | 0,0 | 29,0% | 23,7% | 80,0% |
| 6WBA1. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 10 | 27:13 | 66 | 6,6 | 2,9 | 1,4 | 0,5 | 0,1 | 32,5% | 23,1% | 77,8% |
| 6WBABaraże | SOFTSWISS BASKETBALL | 1 | 33:52 | 11 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 25,0% | 60,0% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 11 | 36:53 | 128 | 11,6 | 3,3 | 2,5 | 1,1 | 0,1 | 32,6% | 26,5% | 64,3% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 31:42 | 119 | 11,9 | 2,2 | 2,8 | 0,7 | 0,1 | 42,7% | 28,9% | 78,3% |
| 4WBA2. Liga | KK WARSZAWA | 2 | 36:42 | 25 | 12,5 | 3,0 | 2,5 | 2,5 | 0,5 | 33,3% | 33,3% | 66,7% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 33:13 | 124 | 9,5 | 2,1 | 2,1 | 0,8 | 0,0 | 37,4% | 28,0% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






