RomanZavada
25PSZENICZNY SMOOTHIE1. Liga · 9WBA
- 2023–2026
- 85 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 6 drużyn
- 50pktw 5 meczach
- 10,0pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 160 min | 31:55 |
| Punkty | 50 | 10,0 |
| Zbiórki | 13 | 2,6 |
| — w ataku | 3 | 0,6 |
| — w obronie | 10 | 2,0 |
| Asysty | 4 | 0,8 |
| Przechwyty | 3 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 2,8 |
| Przewinienia | 1 | 0,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 14 | 2,8 |
- 30,9%FG17 z 55 z gry
- 25,0%3P8 z 32 za trzy
- 66,7%FT8 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 55 | 30,9% |
| Rzuty za dwa | 9 | 23 | 39,1% |
| Rzuty za trzy | 8 | 32 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 12 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (9WBA) w barwach PSZENICZNY SMOOTHIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | Z60 : 53 | 28:21 | 10 | 2 | 1 | |
| 18 paź 2026 | Z74 : 69 | 28:55 | 10 | 1 | 1 | |
| 10 paź 2026 | Z71 : 64 | 29:18 | 4 | 2 | 0 | |
| 4 paź 2026 | P48 : 74 | 44:19 | 13 | 3 | 1 | |
| 26 wrz 2026 | Z68 : 62 | 28:43 | 13 | 5 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 85 meczów · 7 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 31:55 | 50 | 10,0 | 2,6 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | 30,9% | 25,0% | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 31:31 | 133 | 12,1 | 2,9 | 1,7 | 0,5 | 0,0 | 36,1% | 27,8% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 3 | 21:04 | 14 | 4,7 | 3,3 | 4,0 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 31:01 | 146 | 13,3 | 3,3 | 1,1 | 0,8 | 0,0 | 39,4% | 30,3% | 90,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 23:15 | 49 | 6,1 | 2,3 | 1,4 | 0,3 | 0,0 | 29,0% | 23,7% | 80,0% |
| 6WBA1. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 10 | 27:13 | 66 | 6,6 | 2,9 | 1,4 | 0,5 | 0,1 | 32,5% | 23,1% | 77,8% |
| 6WBABaraże | SOFTSWISS BASKETBALL | 1 | 33:52 | 11 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 25,0% | 60,0% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 11 | 36:53 | 128 | 11,6 | 3,3 | 2,5 | 1,1 | 0,1 | 32,6% | 26,5% | 64,3% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 31:42 | 119 | 11,9 | 2,2 | 2,8 | 0,7 | 0,1 | 42,7% | 28,9% | 78,3% |
| 4WBA2. Liga | KK WARSZAWA | 2 | 36:42 | 25 | 12,5 | 3,0 | 2,5 | 2,5 | 0,5 | 33,3% | 33,3% | 66,7% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 33:13 | 124 | 9,5 | 2,1 | 2,1 | 0,8 | 0,0 | 37,4% | 28,0% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






