Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 51,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,1%
- 48,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,3%
- 57,6%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,6%
Średnia ligi to średnia z 139 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (7WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 27najwięcej punktówz WARSAW RAPTORS, 15 lis 2025
- 7najwięcej zbiórekz RUN'N GUN, 9 lis 2025
- 3najwięcej asystz DACHMUR, 18 paź 2025
- 23najlepszy mecz (EFF)21 pkt, 6 zb, 2 as — z PUMY BETONU, 26 paź 2025
- 22 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 44 mecze z 20+ pktz 10 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 85 meczów · 7 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2630 min | 30:57 |
| Punkty | 865 | 10,2 |
| Zbiórki | 232 | 2,7 |
| — w ataku | 53 | 0,6 |
| — w obronie | 179 | 2,1 |
| Asysty | 159 | 1,9 |
| Przechwyty | 60 | 0,7 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 173 | 2,0 |
| Przewinienia | 83 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 119 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 552 | 6,5 |
- 35,6%FG314 z 882 z gry
- 27,6%3P134 z 485 za trzy
- 78,6%FT103 z 131 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 314 | 882 | 35,6% |
| Rzuty za dwa | 180 | 397 | 45,3% |
| Rzuty za trzy | 134 | 485 | 27,6% |
| Rzuty wolne | 103 | 131 | 78,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 4+ trójki9 razy · ostatnio z MDM SERWIS, 9 maj 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 865
- 50 meczówrozegranych meczów: 83
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 7
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
PUMY BETONU26 paź 202521pkt6zb2as23eff
RUN'N GUN9 lis 202525pkt7zb1as22eff
WARSAW RAPTORS15 lis 202527pkt2zb0as19eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






