Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 47,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 43,6%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 54,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 2punktów w końcówkachw 6 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 20,0%z gry w końcówkach1 z 5 rzutów z gry
- 100,0%wolne w końcówkach1 z 1 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 16 / 35 | 45,7% | 49,4% |
| Półdystans | 12 / 26 | 46,2% | 44,8% |
| Za trzy | 20 / 72 | 27,8% | 28,4% |
| Razem z gry | 48 / 133 | 36,1% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 19najwięcej punktówz MDM SERWIS, 9 maj 2026
- 5najwięcej zbiórekz PUMY BETONU, 22 lut 2026
- 5najwięcej asystz PUMY BETONU, 22 lut 2026
- 19najlepszy mecz (EFF)16 pkt, 4 zb, 3 as — z HUTNICZE WILKI, 16 maj 2026
- 55 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 85 meczów · 7 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2630 min | 30:57 |
| Punkty | 865 | 10,2 |
| Zbiórki | 232 | 2,7 |
| — w ataku | 53 | 0,6 |
| — w obronie | 179 | 2,1 |
| Asysty | 159 | 1,9 |
| Przechwyty | 60 | 0,7 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 173 | 2,0 |
| Przewinienia | 83 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 119 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 552 | 6,5 |
- 35,6%FG314 z 882 z gry
- 27,6%3P134 z 485 za trzy
- 78,6%FT103 z 131 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 314 | 882 | 35,6% |
| Rzuty za dwa | 180 | 397 | 45,3% |
| Rzuty za trzy | 134 | 485 | 27,6% |
| Rzuty wolne | 103 | 131 | 78,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 4+ trójki9 razy · ostatnio z MDM SERWIS, 9 maj 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 865
- 50 meczówrozegranych meczów: 83
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 7
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
PUMY BETONU26 paź 202521pkt6zb2as23eff
RUN'N GUN9 lis 202525pkt7zb1as22eff
WARSAW RAPTORS15 lis 202527pkt2zb0as19eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






