RyanMavhudzi
3BLAZERSLiga Mistrzów · 8WBA
- 2023–2026
- 50 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 157pktw 14 meczach
- 11,2pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 3,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 444 min | 31:43 |
| Punkty | 157 | 11,2 |
| Zbiórki | 56 | 4,0 |
| — w ataku | 23 | 1,6 |
| — w obronie | 33 | 2,4 |
| Asysty | 45 | 3,2 |
| Przechwyty | 24 | 1,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 30 | 2,1 |
| Przewinienia | 38 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 168 | 12,0 |
- 43,7%FG55 z 126 z gry
- 22,2%3P8 z 36 za trzy
- 75,0%FT39 z 52 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 55 | 126 | 43,7% |
| Rzuty za dwa | 47 | 90 | 52,2% |
| Rzuty za trzy | 8 | 36 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 39 | 52 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z74 : 33 | 28:40 | 11 | 5 | 1 | |
| 24 maj 2026 | Z75 : 73 | 36:12 | 20 | 1 | 1 | |
| 17 maj 2026 | Z92 : 34 | 29:00 | 18 | 3 | 4 | |
| 10 maj 2026 | Z88 : 62 | 27:48 | 8 | 7 | 4 | |
| 26 kwi 2026 | Z64 : 60 | 30:13 | 10 | 3 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | Z107 : 55 | 23:37 | 2 | 1 | 5 | |
| 12 kwi 2026 | Z81 : 63 | 22:00 | 5 | 6 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z83 : 53 | 33:22 | 12 | 3 | 3 | |
| 22 mar 2026 | Z63 : 41 | 37:27 | 5 | 5 | 6 | |
| 15 mar 2026 | Z94 : 75 | 35:31 | 23 | 5 | 3 | |
| 8 mar 2026 | Z70 : 66 | 31:56 | 8 | 6 | 0 | |
| 1 mar 2026 | Z92 : 80 | 36:23 | 9 | 4 | 9 | |
| 22 lut 2026 | Z83 : 73 | 33:07 | 13 | 5 | 3 | |
| 15 lut 2026 | Z63 : 54 | 38:47 | 13 | 2 | 3 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 50 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 4 | 40:19 | 64 | 16,0 | 4,8 | 3,5 | 0,8 | 0,0 | 52,0% | 33,3% | 70,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 14 | 31:43 | 157 | 11,2 | 4,0 | 3,2 | 1,7 | 0,0 | 43,7% | 22,2% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 2 | 12:15 | 8 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 19:24 | 46 | 6,6 | 2,4 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 43,2% | 44,4% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 29:12 | 180 | 13,8 | 3,7 | 3,0 | 0,8 | 0,0 | 57,5% | 43,2% | 67,6% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 9 | 31:39 | 114 | 12,7 | 4,2 | 2,8 | 2,2 | 0,1 | 52,4% | 34,8% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






