SebastianKostecki
- 2022–2026
- 62 mecze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 789pktw karierze
- 12,7pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2055 min | 33:09 |
| Punkty | 789 | 12,7 |
| Zbiórki | 315 | 5,1 |
| — w ataku | 73 | 1,2 |
| — w obronie | 242 | 3,9 |
| Asysty | 242 | 3,9 |
| Przechwyty | 57 | 0,9 |
| Bloki | 18 | 0,3 |
| Straty | 231 | 3,7 |
| Przewinienia | 134 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 134 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 636 | 10,3 |
- 35,0%FG268 z 765 z gry
- 28,2%3P138 z 490 za trzy
- 66,9%FT115 z 172 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 268 | 765 | 35,0% |
| Rzuty za dwa | 130 | 275 | 47,3% |
| Rzuty za trzy | 138 | 490 | 28,2% |
| Rzuty wolne | 115 | 172 | 66,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 28:26 | 55 | 13,8 | 5,8 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | 44,0% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 27:14 | 61 | 6,1 | 4,2 | 4,2 | 0,8 | 0,1 | 23,8% | 20,0% | 78,6% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 12 | 34:49 | 147 | 12,3 | 4,5 | 3,2 | 0,6 | 0,1 | 32,7% | 25,0% | 69,4% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 33:55 | 6 | 6,0 | 6,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 12 | 29:35 | 128 | 10,7 | 3,7 | 4,3 | 1,2 | 0,6 | 30,4% | 27,5% | 76,9% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 39:52 | 7 | 7,0 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 27,3% | 11,1% | — |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 37:01 | 179 | 17,9 | 4,5 | 4,6 | 0,9 | 0,5 | 44,6% | 37,1% | 59,4% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 37:38 | 175 | 17,5 | 8,1 | 4,0 | 1,2 | 0,3 | 34,5% | 27,5% | 65,8% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 46:25 | 23 | 23,0 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 44,4% | 41,7% | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 29:21 | 8 | 8,0 | 10,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






