SebastianKostecki
0TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 5WBA
- 2022–2026
- 62 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 179pktw 10 meczach
- 17,9pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 4,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 370 min | 37:01 |
| Punkty | 179 | 17,9 |
| Zbiórki | 45 | 4,5 |
| — w ataku | 7 | 0,7 |
| — w obronie | 38 | 3,8 |
| Asysty | 46 | 4,6 |
| Przechwyty | 9 | 0,9 |
| Bloki | 5 | 0,5 |
| Straty | 56 | 5,6 |
| Przewinienia | 13 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 138 | 13,8 |
- 44,6%FG62 z 139 z gry
- 37,1%3P36 z 97 za trzy
- 59,4%FT19 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 62 | 139 | 44,6% |
| Rzuty za dwa | 26 | 42 | 61,9% |
| Rzuty za trzy | 36 | 97 | 37,1% |
| Rzuty wolne | 19 | 32 | 59,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P50 : 65 | 48:00 | 23 | 3 | 1 | |
| 15 gru 2024 | P62 : 66 | 32:37 | 14 | 6 | 2 | |
| 8 gru 2024 | P61 : 63 | 48:00 | 17 | 9 | 9 | |
| 1 gru 2024 | P63 : 72 | 29:56 | 18 | 4 | 0 | |
| 17 lis 2024 | Z71 : 49 | 26:33 | 11 | 5 | 4 | |
| 27 paź 2024 | P63 : 66 | 36:16 | 12 | 4 | 3 | |
| 20 paź 2024 | Z77 : 69 | 36:30 | 19 | 5 | 8 | |
| 13 paź 2024 | P52 : 74 | 41:38 | 27 | 7 | 4 | |
| 6 paź 2024 | Z71 : 51 | 33:37 | 23 | 2 | 7 | |
| 29 wrz 2024 | Z73 : 61 | 37:00 | 15 | 0 | 8 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 62 mecze · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 28:26 | 55 | 13,8 | 5,8 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | 44,0% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 27:14 | 61 | 6,1 | 4,2 | 4,2 | 0,8 | 0,1 | 23,8% | 20,0% | 78,6% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 12 | 34:49 | 147 | 12,3 | 4,5 | 3,2 | 0,6 | 0,1 | 32,7% | 25,0% | 69,4% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 33:55 | 6 | 6,0 | 6,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 12 | 29:35 | 128 | 10,7 | 3,7 | 4,3 | 1,2 | 0,6 | 30,4% | 27,5% | 76,9% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 39:52 | 7 | 7,0 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 27,3% | 11,1% | — |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 37:01 | 179 | 17,9 | 4,5 | 4,6 | 0,9 | 0,5 | 44,6% | 37,1% | 59,4% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 37:38 | 175 | 17,5 | 8,1 | 4,0 | 1,2 | 0,3 | 34,5% | 27,5% | 65,8% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 46:25 | 23 | 23,0 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 44,4% | 41,7% | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 29:21 | 8 | 8,0 | 10,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






