SebastianLukasik
11OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2020–2025
- 57 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 94pktw 8 meczach
- 11,8pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 3,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 311 min | 38:52 |
| Punkty | 94 | 11,8 |
| Zbiórki | 39 | 4,9 |
| — w ataku | 13 | 1,6 |
| — w obronie | 26 | 3,3 |
| Asysty | 26 | 3,3 |
| Przechwyty | 11 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 19 | 2,4 |
| Przewinienia | 20 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 99 | 12,4 |
- 46,6%FG41 z 88 z gry
- 25,0%3P6 z 24 za trzy
- 46,2%FT6 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 88 | 46,6% |
| Rzuty za dwa | 35 | 64 | 54,7% |
| Rzuty za trzy | 6 | 24 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 13 | 46,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 gru 2021 | Z80 : 49 | 27:46 | 10 | 4 | 2 | |
| 21 lis 2021 | P62 : 68 | 46:55 | 9 | 6 | 1 | |
| 14 lis 2021 | Z64 : 54 | 36:16 | 15 | 5 | 5 | |
| 7 lis 2021 | P48 : 68 | 48:00 | 8 | 5 | 6 | |
| 24 paź 2021 | P65 : 82 | 33:10 | 20 | 4 | 2 | |
| 17 paź 2021 | P70 : 84 | 42:10 | 14 | 3 | 1 | |
| 10 paź 2021 | Z77 : 60 | 43:21 | 8 | 9 | 7 | |
| 26 wrz 2021 | P60 : 62 | 33:16 | 10 | 3 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 57 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 29:13 | 13 | 4,3 | 4,3 | 1,0 | 0,7 | 0,7 | 35,3% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 30:00 | 47 | 5,2 | 2,9 | 2,3 | 0,6 | 0,2 | 41,2% | 17,6% | 25,0% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 28:08 | 77 | 7,0 | 3,1 | 1,5 | 0,7 | 0,6 | 57,4% | 44,4% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 26:26 | 69 | 5,8 | 2,2 | 1,5 | 0,6 | 0,1 | 40,6% | 41,7% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 38:52 | 94 | 11,8 | 4,9 | 3,3 | 1,4 | 0,3 | 46,6% | 25,0% | 46,2% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 34:00 | 9 | 4,5 | 6,5 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 23,5% | 0,0% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 35:10 | 92 | 7,7 | 3,9 | 1,8 | 1,2 | 0,4 | 34,5% | 20,9% | 46,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






