SebastianLukasik
13OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 4WBA
- 2020–2025
- 57 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 77pktw 11 meczach
- 7,0pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 310 min | 28:08 |
| Punkty | 77 | 7,0 |
| Zbiórki | 34 | 3,1 |
| — w ataku | 7 | 0,6 |
| — w obronie | 27 | 2,5 |
| Asysty | 16 | 1,5 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 7 | 0,6 |
| Straty | 11 | 1,0 |
| Przewinienia | 15 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 101 | 9,2 |
- 57,4%FG31 z 54 z gry
- 44,4%3P8 z 18 za trzy
- 50,0%FT7 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 54 | 57,4% |
| Rzuty za dwa | 23 | 36 | 63,9% |
| Rzuty za trzy | 8 | 18 | 44,4% |
| Rzuty wolne | 7 | 14 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | Z89 : 66 | 31:33 | 9 | 3 | 3 | |
| 19 maj 2024 | P70 : 74 | 27:25 | 13 | 2 | 0 | |
| 12 maj 2024 | Z85 : 52 | 22:04 | 9 | 3 | 3 | |
| 21 kwi 2024 | P59 : 73 | 46:19 | 13 | 4 | 2 | |
| 14 kwi 2024 | Z95 : 68 | 31:04 | 15 | 1 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | P56 : 65 | 28:53 | 3 | 4 | 2 | |
| 24 mar 2024 | P53 : 85 | 24:25 | 2 | 4 | 1 | |
| 17 mar 2024 | Z75 : 48 | 24:10 | 5 | 2 | 1 | |
| 10 mar 2024 | P57 : 68 | 25:31 | 2 | 5 | 0 | |
| 3 mar 2024 | Z59 : 53 | 19:15 | 2 | 3 | 2 | |
| 25 lut 2024 | Z60 : 53 | 28:52 | 4 | 3 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 57 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 29:13 | 13 | 4,3 | 4,3 | 1,0 | 0,7 | 0,7 | 35,3% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 30:00 | 47 | 5,2 | 2,9 | 2,3 | 0,6 | 0,2 | 41,2% | 17,6% | 25,0% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 28:08 | 77 | 7,0 | 3,1 | 1,5 | 0,7 | 0,6 | 57,4% | 44,4% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 26:26 | 69 | 5,8 | 2,2 | 1,5 | 0,6 | 0,1 | 40,6% | 41,7% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 38:52 | 94 | 11,8 | 4,9 | 3,3 | 1,4 | 0,3 | 46,6% | 25,0% | 46,2% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 34:00 | 9 | 4,5 | 6,5 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 23,5% | 0,0% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 35:10 | 92 | 7,7 | 3,9 | 1,8 | 1,2 | 0,4 | 34,5% | 20,9% | 46,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






