SebastianOlszewski
13POLIBUDALiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 2 drużyny
- 28pktw 5 meczach
- 5,6pktna mecz
- 1,4zbna mecz
- 2,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 34,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 49,7%
- 34,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,2%
- 75,6%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,4%
Średnia ligi to średnia z 108 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 4 / 6 | 66,7% | 51,3% |
| Półdystans | 1 / 4 | 25,0% | 47,1% |
| Za trzy | 6 / 31 | 19,4% | 28,4% |
| Razem z gry | 11 / 41 | 26,8% | 41,7% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 10najwięcej punktówz POST PRIME, 25 paź 2026
- 2najwięcej zbiórekz HUTNICZE WILKI, 11 paź 2026
- 5najwięcej asystz TARGOWEK, 29 paź 2026
- 11najlepszy mecz (EFF)10 pkt, 2 zb, 4 as — z POST PRIME, 25 paź 2026
- 22 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 12 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3703 min | 34:17 |
| Punkty | 1000 | 9,3 |
| Zbiórki | 259 | 2,4 |
| — w ataku | 45 | 0,4 |
| — w obronie | 214 | 2,0 |
| Asysty | 254 | 2,4 |
| Przechwyty | 71 | 0,7 |
| Bloki | 13 | 0,1 |
| Straty | 168 | 1,6 |
| Przewinienia | 162 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 91 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 745 | 6,9 |
- 34,5%FG354 z 1027 z gry
- 31,5%3P245 z 779 za trzy
- 81,0%FT47 z 58 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 354 | 1027 | 34,5% |
| Rzuty za dwa | 109 | 248 | 44,0% |
| Rzuty za trzy | 245 | 779 | 31,5% |
| Rzuty wolne | 47 | 58 | 81,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst3 razy · ostatnio z TARGOWEK, 26 paź 2025
- Mecz 4+ trójki22 razy · ostatnio z BANKSTERS, 17 maj 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1000
- 50 meczówrozegranych meczów: 105
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 12
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
AVENGA10 paź 202124pkt3zb1as23eff
HUTNICZE WILKI12 paź 202522pkt2zb2as23eff
NTL12 lis 202316pkt3zb6as21eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






