SzymonBak
- 2021–2026
- 79 meczów
- 10 sezonów
- 3 drużyny
- 1078pktw karierze
- 13,6pktna mecz
- 8,7zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2735 min | 34:37 |
| Punkty | 1078 | 13,6 |
| Zbiórki | 689 | 8,7 |
| — w ataku | 234 | 3,0 |
| — w obronie | 455 | 5,8 |
| Asysty | 151 | 1,9 |
| Przechwyty | 121 | 1,5 |
| Bloki | 22 | 0,3 |
| Straty | 184 | 2,3 |
| Przewinienia | 196 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 220 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 1294 | 16,4 |
- 49,7%FG458 z 922 z gry
- 22,7%3P5 z 22 za trzy
- 56,9%FT157 z 276 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 458 | 922 | 49,7% |
| Rzuty za dwa | 453 | 900 | 50,3% |
| Rzuty za trzy | 5 | 22 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 157 | 276 | 56,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 7 | 23:51 | 28 | 4,0 | 5,6 | 0,6 | 1,4 | 0,1 | 30,3% | — | 44,4% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 25:15 | 23 | 5,8 | 5,3 | 0,5 | 1,8 | 0,0 | 45,8% | 0,0% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 3 | 37:03 | 38 | 12,7 | 12,0 | 3,0 | 1,7 | 0,0 | 56,7% | 100,0% | 60,0% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 6 | 33:36 | 52 | 8,7 | 6,8 | 1,2 | 2,3 | 0,3 | 46,9% | — | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 12 | 33:29 | 168 | 14,0 | 6,5 | 2,3 | 1,4 | 0,1 | 52,2% | — | 70,6% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 10 | 37:28 | 165 | 16,5 | 11,8 | 2,4 | 1,5 | 0,3 | 52,8% | 0,0% | 60,3% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 35:43 | 27 | 27,0 | 12,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 78,6% | — | 100,0% |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 36:42 | 194 | 17,6 | 8,8 | 2,3 | 1,5 | 0,2 | 50,6% | 0,0% | 59,6% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 34:00 | 146 | 18,3 | 9,9 | 2,5 | 1,3 | 0,3 | 53,7% | 14,3% | 68,2% |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 7 | 40:29 | 106 | 15,1 | 11,0 | 1,3 | 2,0 | 1,0 | 44,5% | 20,0% | 31,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 6 | 40:11 | 82 | 13,7 | 7,5 | 2,0 | 1,3 | 0,5 | 43,4% | 66,7% | 43,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 4 | 35:32 | 49 | 12,3 | 11,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 47,8% | 0,0% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






