Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 375 min | 37:28 |
| Punkty | 165 | 16,5 |
| Zbiórki | 118 | 11,8 |
| — w ataku | 38 | 3,8 |
| — w obronie | 80 | 8,0 |
| Asysty | 24 | 2,4 |
| Przechwyty | 15 | 1,5 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 20 | 2,0 |
| Przewinienia | 24 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 45 | 4,5 |
| Ocena (EFF) | 224 | 22,4 |
- 52,8%FG65 z 123 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 60,3%FT35 z 58 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 65 | 123 | 52,8% |
| Rzuty za dwa | 65 | 120 | 54,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 35 | 58 | 60,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | Z78 : 60 | 43:10 | 15 | 12 | 4 | |
| 10 gru 2023 | P66 : 87 | 36:52 | 15 | 9 | 2 | |
| 2 gru 2023 | Z59 : 55 | 23:38 | 8 | 5 | 0 | |
| 4 lis 2023 | Z76 : 53 | 44:25 | 29 | 21 | 6 | |
| 28 paź 2023 | Z64 : 43 | 37:15 | 21 | 13 | 3 | |
| 21 paź 2023 | Z66 : 55 | 42:25 | 9 | 14 | 2 | |
| 14 paź 2023 | Z54 : 42 | 28:34 | 7 | 6 | 0 | |
| 8 paź 2023 | Z66 : 58 | 36:52 | 21 | 10 | 4 | |
| 1 paź 2023 | Z87 : 75 | 43:15 | 25 | 19 | 1 | |
| 23 wrz 2023 | P83 : 86 | 38:12 | 15 | 9 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 79 meczów · 10 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 7 | 23:51 | 28 | 4,0 | 5,6 | 0,6 | 1,4 | 0,1 | 30,3% | — | 44,4% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 25:15 | 23 | 5,8 | 5,3 | 0,5 | 1,8 | 0,0 | 45,8% | 0,0% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 3 | 37:03 | 38 | 12,7 | 12,0 | 3,0 | 1,7 | 0,0 | 56,7% | 100,0% | 60,0% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 6 | 33:36 | 52 | 8,7 | 6,8 | 1,2 | 2,3 | 0,3 | 46,9% | — | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 12 | 33:29 | 168 | 14,0 | 6,5 | 2,3 | 1,4 | 0,1 | 52,2% | — | 70,6% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 10 | 37:28 | 165 | 16,5 | 11,8 | 2,4 | 1,5 | 0,3 | 52,8% | 0,0% | 60,3% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 35:43 | 27 | 27,0 | 12,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 78,6% | — | 100,0% |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 36:42 | 194 | 17,6 | 8,8 | 2,3 | 1,5 | 0,2 | 50,6% | 0,0% | 59,6% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 34:00 | 146 | 18,3 | 9,9 | 2,5 | 1,3 | 0,3 | 53,7% | 14,3% | 68,2% |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 7 | 40:29 | 106 | 15,1 | 11,0 | 1,3 | 2,0 | 1,0 | 44,5% | 20,0% | 31,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 6 | 40:11 | 82 | 13,7 | 7,5 | 2,0 | 1,3 | 0,5 | 43,4% | 66,7% | 43,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 4 | 35:32 | 49 | 12,3 | 11,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 47,8% | 0,0% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






