SzymonJenoch
23HONEY BADGERS BIALOLEKA3. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 31 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 44pktw 12 meczach
- 3,7pktna mecz
- 0,9zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 183 min | 15:13 |
| Punkty | 44 | 3,7 |
| Zbiórki | 11 | 0,9 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 5 | 0,4 |
| Asysty | 7 | 0,6 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,1 |
| Przewinienia | 3 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 27 | 2,3 |
- 38,8%FG19 z 49 z gry
- 17,4%3P4 z 23 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 49 | 38,8% |
| Rzuty za dwa | 15 | 26 | 57,7% |
| Rzuty za trzy | 4 | 23 | 17,4% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach HONEY BADGERS BIALOLEKA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 sty 2026 | P59 : 88 | 14:43 | 6 | 0 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z56 : 49 | 18:23 | 4 | 1 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z65 : 51 | 9:13 | 0 | 1 | 0 | |
| 22 lis 2025 | Z68 : 47 | 21:03 | 9 | 0 | 1 | |
| 15 lis 2025 | Z64 : 56 | 7:46 | 0 | 0 | 1 | |
| 26 paź 2025 | P47 : 66 | 19:13 | 2 | 3 | 2 | |
| 18 paź 2025 | P61 : 74 | 19:49 | 4 | 3 | 0 | |
| 11 paź 2025 | Z58 : 44 | 15:07 | 2 | 0 | 1 | |
| 5 paź 2025 | Z66 : 53 | 28:46 | 10 | 3 | 0 | |
| 27 wrz 2025 | Z62 : 57 | 15:01 | 0 | 0 | 2 | |
| 20 wrz 2025 | Z68 : 46 | 13:28 | 7 | 0 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 31 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 20:49 | 2 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 8 | 7:52 | 9 | 1,1 | 0,3 | 0,4 | 0,1 | 0,0 | 20,0% | 7,1% | — |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 9 | 23:26 | 37 | 4,1 | 2,3 | 2,6 | 0,6 | 0,0 | 35,0% | 30,4% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 12 | 15:13 | 44 | 3,7 | 0,9 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 38,8% | 17,4% | 100,0% |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 10:20 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






