SzymonKrysiak
17HONEY BADGERS BIALOLEKA2. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 39 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 32pktw 11 meczach
- 2,9pktna mecz
- 1,2zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 213 min | 19:22 |
| Punkty | 32 | 2,9 |
| Zbiórki | 13 | 1,2 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 12 | 1,1 |
| Asysty | 9 | 0,8 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 16 | 1,5 |
| Przewinienia | 9 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | -6 | -0,5 |
- 21,7%FG13 z 60 z gry
- 14,6%3P6 z 41 za trzy
- 0,0%FT0 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 60 | 21,7% |
| Rzuty za dwa | 7 | 19 | 36,8% |
| Rzuty za trzy | 6 | 41 | 14,6% |
| Rzuty wolne | 0 | 1 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach HONEY BADGERS BIALOLEKA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P58 : 84 | 16:23 | 5 | 1 | 2 | |
| 24 maj 2026 | Z68 : 61 | 14:43 | 0 | 1 | 0 | |
| 16 maj 2026 | Z68 : 57 | 11:24 | 0 | 1 | 0 | |
| 25 kwi 2026 | P56 : 73 | 28:43 | 3 | 1 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z62 : 61 | 16:43 | 4 | 0 | 1 | |
| 11 kwi 2026 | P65 : 67 | 34:34 | 11 | 4 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P68 : 73 | 21:07 | 0 | 2 | 1 | |
| 7 mar 2026 | Z77 : 76 | 15:07 | 2 | 0 | 0 | |
| 28 lut 2026 | Z76 : 55 | 27:49 | 3 | 3 | 2 | |
| 22 lut 2026 | Z69 : 57 | 8:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 lut 2026 | P68 : 73 | 18:26 | 4 | 0 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 39 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 5 | 30:05 | 12 | 2,4 | 3,6 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 18,2% | 21,4% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 11 | 19:22 | 32 | 2,9 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 21,7% | 14,6% | 0,0% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 10 | 30:18 | 42 | 4,2 | 2,0 | 2,4 | 0,6 | 0,0 | 22,4% | 17,8% | 57,1% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 19:23 | 5 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 20,0% | — |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 11 | 23:05 | 32 | 2,9 | 1,2 | 1,6 | 0,4 | 0,2 | 28,6% | 28,6% | — |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 20:31 | 0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






