SzymonKrysiak
17HONEY BADGERS BIALOLEKABaraże · 8WBA
- 2025–2026
- 39 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 5pktw 1 meczu
- 5,0pktna mecz
- 0,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 19 min | 19:23 |
| Punkty | 5 | 5,0 |
| Zbiórki | 0 | 0,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 0 | 0,0 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 1 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 1 | 1,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 0 | 0,0 |
- 28,6%FG2 z 7 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 2 | 7 | 28,6% |
| Rzuty za dwa | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (8WBA) w barwach HONEY BADGERS BIALOLEKA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 cze 2026 | P52 : 59 | 19:23 | 5 | 0 | 0 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 39 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 5 | 30:05 | 12 | 2,4 | 3,6 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 18,2% | 21,4% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 11 | 19:22 | 32 | 2,9 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 21,7% | 14,6% | 0,0% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 10 | 30:18 | 42 | 4,2 | 2,0 | 2,4 | 0,6 | 0,0 | 22,4% | 17,8% | 57,1% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 19:23 | 5 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 20,0% | — |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 11 | 23:05 | 32 | 2,9 | 1,2 | 1,6 | 0,4 | 0,2 | 28,6% | 28,6% | — |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 20:31 | 0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






