SzymonLaskus
35HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA3. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 28 meczów w karierze
- 2 sezony
- 2 drużyny
- 42pktw 8 meczach
- 5,3pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 207 min | 25:49 |
| Punkty | 42 | 5,3 |
| Zbiórki | 23 | 2,9 |
| — w ataku | 13 | 1,6 |
| — w obronie | 10 | 1,3 |
| Asysty | 10 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 10 | 1,3 |
| Przewinienia | 17 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 24 | 3,0 |
- 30,9%FG17 z 55 z gry
- 7,1%3P1 z 14 za trzy
- 41,2%FT7 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 55 | 30,9% |
| Rzuty za dwa | 16 | 41 | 39,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 14 | 7,1% |
| Rzuty wolne | 7 | 17 | 41,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P54 : 63 | 23:48 | 9 | 5 | 1 | |
| 10 maj 2026 | Z66 : 52 | 32:07 | 3 | 5 | 3 | |
| 25 kwi 2026 | Z76 : 56 | 36:22 | 11 | 6 | 1 | |
| 11 kwi 2026 | P53 : 59 | 26:19 | 5 | 1 | 2 | |
| 28 mar 2026 | Z91 : 45 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 mar 2026 | P68 : 86 | 27:37 | 6 | 1 | 0 | |
| 7 mar 2026 | P48 : 68 | 37:16 | 8 | 4 | 2 | |
| 28 lut 2026 | P54 : 56 | 23:04 | 0 | 1 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 28 meczów · 2 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 9 | 22:14 | 57 | 6,3 | 1,9 | 0,6 | 1,1 | 0,3 | 35,7% | 6,7% | 50,0% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 8 | 25:49 | 42 | 5,3 | 2,9 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 30,9% | 7,1% | 41,2% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 11:00 | 3 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 10 | 25:26 | 52 | 5,2 | 3,1 | 0,8 | 0,9 | 0,1 | 41,5% | 0,0% | 40,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






