SzymonZalewski
77INIEMAMOCNI2. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 52 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 58pktw 6 meczach
- 9,7pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 187 min | 31:11 |
| Punkty | 58 | 9,7 |
| Zbiórki | 24 | 4,0 |
| — w ataku | 6 | 1,0 |
| — w obronie | 18 | 3,0 |
| Asysty | 9 | 1,5 |
| Przechwyty | 14 | 2,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 1,7 |
| Przewinienia | 8 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 57 | 9,5 |
- 47,3%FG26 z 55 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 40,0%FT6 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 55 | 47,3% |
| Rzuty za dwa | 26 | 53 | 49,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 15 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 maj 2023 | P61 : 65 | 29:23 | 9 | 4 | 0 | |
| 16 kwi 2023 | P59 : 78 | 32:19 | 15 | 4 | 2 | |
| 2 kwi 2023 | P66 : 82 | 24:31 | 4 | 1 | 2 | |
| 26 mar 2023 | Z68 : 42 | 23:25 | 11 | 4 | 2 | |
| 12 mar 2023 | P38 : 94 | 47:45 | 11 | 9 | 2 | |
| 5 mar 2023 | Z58 : 53 | 29:40 | 8 | 2 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 52 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 1 | 41:30 | 13 | 13,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 25,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 9 | 31:46 | 63 | 7,0 | 4,7 | 0,4 | 0,7 | 0,6 | 40,3% | 16,7% | 48,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 4 | 30:53 | 49 | 12,3 | 4,5 | 0,8 | 1,3 | 0,8 | 59,5% | 25,0% | 37,5% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 2 | 32:49 | 20 | 10,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 56,3% | 33,3% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 2 | 33:25 | 10 | 5,0 | 6,5 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 30,8% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 33:11 | 76 | 15,2 | 5,0 | 1,4 | 1,8 | 0,4 | 56,4% | 38,5% | 60,0% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 31:34 | 66 | 9,4 | 7,0 | 1,0 | 1,6 | 0,1 | 47,5% | 12,5% | 38,9% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 31:11 | 58 | 9,7 | 4,0 | 1,5 | 2,3 | 0,0 | 47,3% | 0,0% | 40,0% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 34:29 | 62 | 12,4 | 7,0 | 0,4 | 1,0 | 0,4 | 43,5% | 28,6% | 50,0% |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 18:08 | 9 | 9,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 25:23 | 76 | 8,4 | 5,3 | 1,2 | 1,6 | 0,6 | 48,6% | 20,0% | 36,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 1 | 10:52 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






