TankutTopuklular
55CROSS JEANS LIT3. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 8pktw 7 meczach
- 1,1pktna mecz
- 5,6zbna mecz
- 3,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 259 min | 37:01 |
| Punkty | 8 | 1,1 |
| Zbiórki | 39 | 5,6 |
| — w ataku | 6 | 0,9 |
| — w obronie | 33 | 4,7 |
| Asysty | 23 | 3,3 |
| Przechwyty | 10 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 18 | 2,6 |
| Przewinienia | 14 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 21 | 3,0 |
- 8,9%FG4 z 45 z gry
- 0,0%3P0 z 31 za trzy
- 0,0%FT0 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 45 | 8,9% |
| Rzuty za dwa | 4 | 14 | 28,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 31 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 1 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P42 : 52 | 42:07 | 0 | 7 | 8 | |
| 17 maj 2025 | P34 : 60 | 45:34 | 2 | 6 | 5 | |
| 26 kwi 2025 | P56 : 81 | 37:15 | 4 | 5 | 3 | |
| 5 kwi 2025 | Z52 : 41 | 27:16 | 0 | 2 | 0 | |
| 22 mar 2025 | Z54 : 51 | 43:25 | 0 | 10 | 1 | |
| 16 mar 2025 | P51 : 61 | 37:23 | 0 | 4 | 2 | |
| 22 lut 2025 | Z50 : 49 | 26:06 | 2 | 5 | 4 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 30:28 | 26 | 2,9 | 4,2 | 3,8 | 2,0 | 0,0 | 26,5% | 26,7% | 66,7% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 32:49 | 30 | 3,8 | 5,1 | 4,8 | 2,4 | 0,0 | 31,6% | 16,7% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 37:01 | 8 | 1,1 | 5,6 | 3,3 | 1,4 | 0,1 | 8,9% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 33:54 | 20 | 2,9 | 5,0 | 5,1 | 1,4 | 0,1 | 25,9% | 26,3% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 36:27 | 54 | 5,4 | 5,0 | 4,3 | 1,7 | 0,2 | 31,3% | 26,8% | 42,9% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 37:23 | 53 | 4,8 | 4,9 | 6,1 | 2,6 | 0,0 | 27,9% | 25,0% | 36,4% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 36:16 | 46 | 4,6 | 3,6 | 2,9 | 1,0 | 0,1 | 27,7% | 15,0% | 40,0% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 12 | 27:46 | 47 | 3,9 | 3,8 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 30,2% | 20,0% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 28:39 | 39 | 4,9 | 3,4 | 2,1 | 1,4 | 0,3 | 28,8% | 21,4% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 5 | 33:13 | 27 | 5,4 | 4,8 | 0,8 | 1,8 | 0,2 | 23,7% | 18,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






