TomDeby
42TEAM EUROPE2. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 106 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 98pktw 11 meczach
- 8,9pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 254 min | 23:04 |
| Punkty | 98 | 8,9 |
| Zbiórki | 55 | 5,0 |
| — w ataku | 23 | 2,1 |
| — w obronie | 32 | 2,9 |
| Asysty | 14 | 1,3 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 10 | 0,9 |
| Straty | 13 | 1,2 |
| Przewinienia | 23 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 107 | 9,7 |
- 41,1%FG39 z 95 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 71,4%FT20 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 95 | 41,1% |
| Rzuty za dwa | 39 | 94 | 41,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 20 | 28 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P46 : 77 | 21:58 | 8 | 3 | 0 | |
| 11 gru 2022 | P56 : 58 | 28:31 | 14 | 9 | 1 | |
| 4 gru 2022 | Z66 : 59 | 22:34 | 8 | 4 | 1 | |
| 26 lis 2022 | P49 : 76 | 21:37 | 4 | 7 | 1 | |
| 20 lis 2022 | Z49 : 43 | 21:46 | 10 | 2 | 1 | |
| 13 lis 2022 | Z63 : 52 | 21:13 | 13 | 6 | 1 | |
| 6 lis 2022 | Z51 : 47 | 21:48 | 5 | 5 | 3 | |
| 22 paź 2022 | P41 : 47 | 22:33 | 12 | 5 | 1 | |
| 16 paź 2022 | Z75 : 45 | 17:31 | 4 | 4 | 3 | |
| 8 paź 2022 | Z50 : 46 | 26:18 | 12 | 4 | 0 | |
| 2 paź 2022 | P58 : 74 | 27:52 | 8 | 6 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 106 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 28:13 | 34 | 6,8 | 4,8 | 1,2 | 0,6 | 1,0 | 44,4% | 40,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 32:37 | 98 | 9,8 | 5,1 | 1,4 | 0,6 | 0,3 | 45,2% | 33,3% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 24:39 | 78 | 7,1 | 4,2 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 48,4% | 25,0% | 76,2% |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 33:25 | 13 | 13,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 25:01 | 70 | 7,0 | 5,1 | 1,8 | 0,9 | 0,0 | 45,6% | 28,6% | 88,9% |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:40 | 98 | 9,8 | 5,7 | 0,7 | 1,0 | 0,6 | 48,2% | 66,7% | 76,2% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:24 | 103 | 10,3 | 5,3 | 1,6 | 1,2 | 0,8 | 45,6% | 0,0% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 35:37 | 115 | 12,8 | 10,1 | 2,0 | 0,9 | 0,7 | 47,8% | 20,0% | 74,3% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 23:25 | 92 | 9,2 | 4,8 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 44,2% | 16,7% | 82,1% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 23:04 | 98 | 8,9 | 5,0 | 1,3 | 0,6 | 0,9 | 41,1% | 0,0% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 24:05 | 122 | 12,2 | 6,4 | 1,2 | 0,4 | 0,5 | 58,9% | 20,0% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 27:00 | 44 | 8,8 | 4,8 | 1,4 | 1,2 | 0,8 | 50,0% | — | 44,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 24:21 | 30 | 7,5 | 5,0 | 0,3 | 0,8 | 0,3 | 41,9% | 0,0% | 36,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






