Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 247 min | 35:14 |
| Punkty | 124 | 17,7 |
| Zbiórki | 32 | 4,6 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 27 | 3,9 |
| Asysty | 20 | 2,9 |
| Przechwyty | 16 | 2,3 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 11 | 1,6 |
| Przewinienia | 11 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 118 | 16,9 |
- 42,7%FG44 z 103 z gry
- 39,2%3P20 z 51 za trzy
- 72,7%FT16 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 103 | 42,7% |
| Rzuty za dwa | 24 | 52 | 46,2% |
| Rzuty za trzy | 20 | 51 | 39,2% |
| Rzuty wolne | 16 | 22 | 72,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P62 : 65 | 32:07 | 16 | 2 | 3 | |
| 24 maj 2026 | Z64 : 53 | 39:40 | 23 | 5 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | Z67 : 49 | 41:22 | 19 | 6 | 2 | |
| 15 mar 2026 | Z71 : 65 | 48:00 | 19 | 8 | 3 | |
| 1 mar 2026 | Z74 : 42 | 33:34 | 11 | 5 | 4 | |
| 22 lut 2026 | Z121 : 40 | 38:17 | 24 | 6 | 6 | |
| 14 lut 2026 | Z59 : 46 | 13:35 | 12 | 0 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 52 mecze · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | NLB | 7 | 35:14 | 124 | 17,7 | 4,6 | 2,9 | 2,3 | 0,3 | 42,7% | 39,2% | 72,7% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA3. Liga | NLB | 6 | 30:00 | 98 | 16,3 | 4,7 | 3,2 | 1,2 | 0,2 | 37,9% | 32,1% | 69,2% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 8 | 39:17 | 192 | 24,0 | 4,1 | 2,1 | 1,5 | 0,0 | 43,8% | 32,3% | 63,3% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 4 | 32:34 | 48 | 12,0 | 3,5 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 30,9% | 29,6% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 6 | 41:47 | 120 | 20,0 | 4,3 | 3,5 | 2,2 | 0,3 | 40,4% | 30,0% | 76,9% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 3 | 33:07 | 45 | 15,0 | 3,0 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 30,2% | 27,3% | 87,5% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 5 | 18:17 | 11 | 2,2 | 3,8 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 33,3% | 0,0% | 25,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 8 | 35:06 | 185 | 23,1 | 2,6 | 2,1 | 1,6 | 0,0 | 41,9% | 33,3% | 74,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 3 | 22:59 | 38 | 12,7 | 1,7 | 1,3 | 0,3 | 0,7 | 40,6% | 40,0% | 72,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






