TomaszButkiewicz
- 2021–2026
- 70 meczów
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 245pktw karierze
- 3,5pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1614 min | 23:03 |
| Punkty | 245 | 3,5 |
| Zbiórki | 214 | 3,1 |
| — w ataku | 66 | 0,9 |
| — w obronie | 148 | 2,1 |
| Asysty | 84 | 1,2 |
| Przechwyty | 32 | 0,5 |
| Bloki | 13 | 0,2 |
| Straty | 54 | 0,8 |
| Przewinienia | 79 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 289 | 4,1 |
- 28,2%FG92 z 326 z gry
- 24,6%3P50 z 203 za trzy
- 50,0%FT11 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 92 | 326 | 28,2% |
| Rzuty za dwa | 42 | 123 | 34,1% |
| Rzuty za trzy | 50 | 203 | 24,6% |
| Rzuty wolne | 11 | 22 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 4 | 31:28 | 24 | 6,0 | 3,3 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 42,1% | 41,7% | 37,5% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 11 | 23:06 | 24 | 2,2 | 3,9 | 1,6 | 0,8 | 0,3 | 20,0% | 21,4% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 21:45 | 7 | 1,0 | 3,0 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 18:18 | 11 | 1,6 | 1,9 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 15,4% | 17,6% | — |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 7 | 15:40 | 18 | 2,6 | 1,9 | 0,4 | 0,3 | 0,1 | 31,8% | 25,0% | — |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 18:31 | 24 | 2,7 | 2,4 | 0,7 | 0,0 | 0,2 | 29,4% | 17,4% | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 29:03 | 72 | 6,5 | 4,0 | 1,6 | 0,6 | 0,4 | 37,1% | 34,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 9 | 20:34 | 15 | 1,7 | 2,4 | 1,2 | 0,2 | 0,1 | 16,1% | 23,8% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 5 | 34:31 | 50 | 10,0 | 4,6 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 36,4% | 26,9% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






