TomaszButkiewicz
99POST PRIMELiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 70 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 11pktw 7 meczach
- 1,6pktna mecz
- 1,9zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 128 min | 18:18 |
| Punkty | 11 | 1,6 |
| Zbiórki | 13 | 1,9 |
| — w ataku | 3 | 0,4 |
| — w obronie | 10 | 1,4 |
| Asysty | 5 | 0,7 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 0,9 |
| Przewinienia | 4 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 5 | 0,7 |
- 15,4%FG4 z 26 z gry
- 17,6%3P3 z 17 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 26 | 15,4% |
| Rzuty za dwa | 1 | 9 | 11,1% |
| Rzuty za trzy | 3 | 17 | 17,6% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P60 : 78 | 19:21 | 8 | 3 | 0 | |
| 15 gru 2024 | P76 : 82 | 18:58 | 3 | 1 | 2 | |
| 8 gru 2024 | Z20 : 0 | 12:33 | 0 | 1 | 0 | |
| 17 lis 2024 | P67 : 69 | 12:28 | 0 | 3 | 0 | |
| 27 paź 2024 | Z91 : 87 | 20:34 | 0 | 1 | 0 | |
| 6 paź 2024 | Z55 : 52 | 14:04 | 0 | 1 | 1 | |
| 29 wrz 2024 | P62 : 77 | 30:10 | 0 | 3 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 70 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 4 | 31:28 | 24 | 6,0 | 3,3 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 42,1% | 41,7% | 37,5% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 11 | 23:06 | 24 | 2,2 | 3,9 | 1,6 | 0,8 | 0,3 | 20,0% | 21,4% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 21:45 | 7 | 1,0 | 3,0 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 18:18 | 11 | 1,6 | 1,9 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 15,4% | 17,6% | — |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 7 | 15:40 | 18 | 2,6 | 1,9 | 0,4 | 0,3 | 0,1 | 31,8% | 25,0% | — |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 18:31 | 24 | 2,7 | 2,4 | 0,7 | 0,0 | 0,2 | 29,4% | 17,4% | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 29:03 | 72 | 6,5 | 4,0 | 1,6 | 0,6 | 0,4 | 37,1% | 34,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 9 | 20:34 | 15 | 1,7 | 2,4 | 1,2 | 0,2 | 0,1 | 16,1% | 23,8% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 5 | 34:31 | 50 | 10,0 | 4,6 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 36,4% | 26,9% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






