TomaszJezior
10FASOLKI
- 2021–2026
- 99 meczów
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 1206pktw karierze
- 12,2pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3471 min | 35:03 |
| Punkty | 1206 | 12,2 |
| Zbiórki | 571 | 5,8 |
| — w ataku | 185 | 1,9 |
| — w obronie | 386 | 3,9 |
| Asysty | 278 | 2,8 |
| Przechwyty | 207 | 2,1 |
| Bloki | 34 | 0,3 |
| Straty | 221 | 2,2 |
| Przewinienia | 186 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 241 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 1511 | 15,3 |
- 50,2%FG491 z 978 z gry
- 26,6%3P38 z 143 za trzy
- 70,7%FT186 z 263 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 491 | 978 | 50,2% |
| Rzuty za dwa | 453 | 835 | 54,3% |
| Rzuty za trzy | 38 | 143 | 26,6% |
| Rzuty wolne | 186 | 263 | 70,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 31:13 | 49 | 12,3 | 6,0 | 3,0 | 3,3 | 0,8 | 50,0% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 8 | 37:31 | 98 | 12,3 | 8,4 | 4,3 | 2,4 | 0,1 | 53,8% | 37,5% | 90,0% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 33:01 | 57 | 8,1 | 7,3 | 3,9 | 1,1 | 0,0 | 49,0% | 33,3% | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 36:11 | 109 | 15,6 | 4,9 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 53,0% | 18,8% | 85,7% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 10 | 35:43 | 155 | 15,5 | 7,5 | 3,3 | 1,8 | 0,5 | 45,2% | 29,2% | 81,3% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 31:43 | 131 | 14,6 | 3,9 | 2,4 | 2,1 | 0,1 | 50,0% | 26,3% | 85,7% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 11 | 39:10 | 159 | 14,5 | 5,1 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 58,4% | 33,3% | 73,3% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 35:52 | 144 | 14,4 | 4,5 | 2,2 | 2,2 | 0,2 | 52,3% | 23,1% | 69,2% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 12 | 31:35 | 103 | 8,6 | 5,8 | 2,3 | 2,2 | 0,4 | 47,3% | 13,3% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 9 | 36:44 | 76 | 8,4 | 5,0 | 2,3 | 2,6 | 0,9 | 38,0% | 25,0% | 56,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 5 | 33:48 | 54 | 10,8 | 5,2 | 2,0 | 2,6 | 0,8 | 62,9% | 33,3% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 3 | 36:32 | 38 | 12,7 | 5,7 | 1,3 | 2,7 | 0,0 | 46,2% | 40,0% | 70,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 4 | 35:09 | 33 | 8,3 | 6,5 | 2,3 | 1,5 | 0,8 | 50,0% | 20,0% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






