Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 300 min | 37:31 |
| Punkty | 98 | 12,3 |
| Zbiórki | 67 | 8,4 |
| — w ataku | 21 | 2,6 |
| — w obronie | 46 | 5,8 |
| Asysty | 34 | 4,3 |
| Przechwyty | 19 | 2,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 13 | 1,6 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 168 | 21,0 |
- 53,8%FG43 z 80 z gry
- 37,5%3P3 z 8 za trzy
- 90,0%FT9 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 43 | 80 | 53,8% |
| Rzuty za dwa | 40 | 72 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 3 | 8 | 37,5% |
| Rzuty wolne | 9 | 10 | 90,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | Z102 : 85 | 39:16 | 7 | 10 | 12 | |
| 25 kwi 2026 | Z88 : 81 | 39:00 | 17 | 6 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | P78 : 83 | 38:19 | 18 | 10 | 5 | |
| 11 kwi 2026 | P51 : 56 | 34:10 | 2 | 6 | 2 | |
| 21 mar 2026 | P62 : 70 | 39:06 | 13 | 10 | 6 | |
| 15 mar 2026 | Z73 : 68 | 39:57 | 19 | 5 | 2 | |
| 7 mar 2026 | Z80 : 50 | 34:58 | 18 | 10 | 4 | |
| 21 lut 2026 | Z53 : 48 | 35:25 | 4 | 10 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 99 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 31:13 | 49 | 12,3 | 6,0 | 3,0 | 3,3 | 0,8 | 50,0% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 8 | 37:31 | 98 | 12,3 | 8,4 | 4,3 | 2,4 | 0,1 | 53,8% | 37,5% | 90,0% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 33:01 | 57 | 8,1 | 7,3 | 3,9 | 1,1 | 0,0 | 49,0% | 33,3% | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 36:11 | 109 | 15,6 | 4,9 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 53,0% | 18,8% | 85,7% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 10 | 35:43 | 155 | 15,5 | 7,5 | 3,3 | 1,8 | 0,5 | 45,2% | 29,2% | 81,3% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 31:43 | 131 | 14,6 | 3,9 | 2,4 | 2,1 | 0,1 | 50,0% | 26,3% | 85,7% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 11 | 39:10 | 159 | 14,5 | 5,1 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 58,4% | 33,3% | 73,3% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 35:52 | 144 | 14,4 | 4,5 | 2,2 | 2,2 | 0,2 | 52,3% | 23,1% | 69,2% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 12 | 31:35 | 103 | 8,6 | 5,8 | 2,3 | 2,2 | 0,4 | 47,3% | 13,3% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 9 | 36:44 | 76 | 8,4 | 5,0 | 2,3 | 2,6 | 0,9 | 38,0% | 25,0% | 56,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 5 | 33:48 | 54 | 10,8 | 5,2 | 2,0 | 2,6 | 0,8 | 62,9% | 33,3% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 3 | 36:32 | 38 | 12,7 | 5,7 | 1,3 | 2,7 | 0,0 | 46,2% | 40,0% | 70,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 4 | 35:09 | 33 | 8,3 | 6,5 | 2,3 | 1,5 | 0,8 | 50,0% | 20,0% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






