Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 58,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,3%
- 55,6%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,1%
- 10,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,7%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 3punktów w końcówkachw 5 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 42,9%z gry w końcówkach3 z 7 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 27 / 40 | 67,5% | 48,5% |
| Półdystans | 13 / 32 | 40,6% | 43,9% |
| Za trzy | 3 / 8 | 37,5% | 27,7% |
| Razem z gry | 43 / 80 | 53,8% | 40,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 19najwięcej punktówz HONEY BADGERS BIALOLEKA, 15 mar 2026
- 10najwięcej zbiórekz DRUZYNA WYBUCH, 21 lut 2026
- 12najwięcej asystz HAWAJSKI SNIEG, 10 maj 2026
- 30najlepszy mecz (EFF)18 pkt, 10 zb, 5 as — z BALONOWY ODLOT, 19 kwi 2026
- 33 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 4double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 99 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3471 min | 35:03 |
| Punkty | 1206 | 12,2 |
| Zbiórki | 571 | 5,8 |
| — w ataku | 185 | 1,9 |
| — w obronie | 386 | 3,9 |
| Asysty | 278 | 2,8 |
| Przechwyty | 207 | 2,1 |
| Bloki | 34 | 0,3 |
| Straty | 221 | 2,2 |
| Przewinienia | 186 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 241 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 1511 | 15,3 |
- 50,2%FG491 z 978 z gry
- 26,6%3P38 z 143 za trzy
- 70,7%FT186 z 263 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 491 | 978 | 50,2% |
| Rzuty za dwa | 453 | 835 | 54,3% |
| Rzuty za trzy | 38 | 143 | 26,6% |
| Rzuty wolne | 186 | 263 | 70,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów3 razy · ostatnio z VABANK, 1 gru 2024
- Mecz 7+ asyst6 razy · ostatnio z HAWAJSKI SNIEG, 10 maj 2026
- Mecz 5+ przechwytów7 razy · ostatnio z MOOSES, 3 paź 2026
- Double-double13 razy · ostatnio z FOR THE WIN, 18 paź 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1206
- 50 meczówrozegranych meczów: 98
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 12
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
GKS TACHIMETR7 kwi 202437pkt6zb7as47eff
VABANK1 gru 202430pkt9zb5as41eff
VABANK16 kwi 202331pkt5zb2as34eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






