TomaszOsinski
13AMBITNI AMATORZY2/3 Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2023
- 14 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 37pktw 5 meczach
- 7,4pktna mecz
- 6,2zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 160 min | 31:58 |
| Punkty | 37 | 7,4 |
| Zbiórki | 31 | 6,2 |
| — w ataku | 13 | 2,6 |
| — w obronie | 18 | 3,6 |
| Asysty | 11 | 2,2 |
| Przechwyty | 4 | 0,8 |
| Bloki | 3 | 0,6 |
| Straty | 16 | 3,2 |
| Przewinienia | 9 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 28 | 5,6 |
- 29,2%FG14 z 48 z gry
- 16,7%3P2 z 12 za trzy
- 46,7%FT7 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 48 | 29,2% |
| Rzuty za dwa | 12 | 36 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 2 | 12 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 7 | 15 | 46,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 lis 2021 | P28 : 81 | 48:00 | 7 | 11 | 1 | |
| 6 lis 2021 | P72 : 98 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 paź 2021 | P67 : 70 | 34:58 | 5 | 6 | 3 | |
| 9 paź 2021 | P46 : 76 | 41:15 | 9 | 6 | 1 | |
| 2 paź 2021 | Z64 : 39 | 35:38 | 16 | 8 | 6 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 14 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 30:03 | 10 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 26,7% | 20,0% | 25,0% |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 31:02 | 33 | 6,6 | 8,8 | 2,0 | 0,2 | 0,0 | 38,2% | 44,4% | 37,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 39:28 | 9 | 4,5 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 26,7% | 0,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 31:58 | 37 | 7,4 | 6,2 | 2,2 | 0,8 | 0,6 | 29,2% | 16,7% | 46,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






