TomaszOsinski
13AMBITNI AMATORZY3. Liga · UNBA 50
- 2021–2023
- 14 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 33pktw 5 meczach
- 6,6pktna mecz
- 8,8zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 155 min | 31:02 |
| Punkty | 33 | 6,6 |
| Zbiórki | 44 | 8,8 |
| — w ataku | 7 | 1,4 |
| — w obronie | 37 | 7,4 |
| Asysty | 10 | 2,0 |
| Przechwyty | 1 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,6 |
| Przewinienia | 13 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 54 | 10,8 |
- 38,2%FG13 z 34 z gry
- 44,4%3P4 z 9 za trzy
- 37,5%FT3 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 34 | 38,2% |
| Rzuty za dwa | 9 | 25 | 36,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 9 | 44,4% |
| Rzuty wolne | 3 | 8 | 37,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | Z88 : 53 | 27:43 | 10 | 14 | 4 | |
| 7 maj 2022 | Z93 : 56 | 31:23 | 8 | 12 | 1 | |
| 10 kwi 2022 | P56 : 62 | 34:31 | 3 | 4 | 3 | |
| 3 kwi 2022 | P56 : 60 | 37:46 | 7 | 9 | 0 | |
| 12 mar 2022 | P51 : 60 | 23:46 | 5 | 5 | 2 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 14 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 30:03 | 10 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 26,7% | 20,0% | 25,0% |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 31:02 | 33 | 6,6 | 8,8 | 2,0 | 0,2 | 0,0 | 38,2% | 44,4% | 37,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 39:28 | 9 | 4,5 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 26,7% | 0,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 31:58 | 37 | 7,4 | 6,2 | 2,2 | 0,8 | 0,6 | 29,2% | 16,7% | 46,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






