Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 335 min | 37:15 |
| Punkty | 151 | 16,8 |
| Zbiórki | 61 | 6,8 |
| — w ataku | 9 | 1,0 |
| — w obronie | 52 | 5,8 |
| Asysty | 19 | 2,1 |
| Przechwyty | 10 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 30 | 3,3 |
| Przewinienia | 23 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 4,7 |
| Ocena (EFF) | 116 | 12,9 |
- 41,3%FG50 z 121 z gry
- 41,7%3P20 z 48 za trzy
- 54,4%FT31 z 57 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 50 | 121 | 41,3% |
| Rzuty za dwa | 30 | 73 | 41,1% |
| Rzuty za trzy | 20 | 48 | 41,7% |
| Rzuty wolne | 31 | 57 | 54,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 maj 2026 | P64 : 72 | 20:41 | 5 | 3 | 2 | |
| 25 kwi 2026 | Z50 : 41 | 42:34 | 11 | 10 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | P68 : 89 | 32:17 | 23 | 6 | 2 | |
| 29 mar 2026 | P52 : 82 | 30:58 | 16 | 5 | 3 | |
| 14 mar 2026 | P66 : 94 | 38:22 | 21 | 4 | 2 | |
| 8 mar 2026 | P50 : 74 | 42:15 | 23 | 16 | 1 | |
| 1 mar 2026 | P39 : 71 | 39:40 | 17 | 4 | 2 | |
| 22 lut 2026 | P36 : 94 | 46:40 | 13 | 4 | 3 | |
| 14 lut 2026 | P62 : 72 | 41:52 | 22 | 9 | 3 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 94 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 4 | 28:18 | 39 | 9,8 | 3,0 | 1,5 | 2,3 | 0,0 | 39,4% | 14,3% | 73,3% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 9 | 37:15 | 151 | 16,8 | 6,8 | 2,1 | 1,1 | 0,2 | 41,3% | 41,7% | 54,4% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 8 | 36:53 | 94 | 11,8 | 4,3 | 3,5 | 1,6 | 0,3 | 41,3% | 32,3% | 62,9% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 11 | 36:14 | 98 | 8,9 | 4,6 | 2,0 | 1,5 | 0,1 | 35,6% | 36,1% | 44,8% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 5 | 32:14 | 57 | 11,4 | 2,4 | 2,8 | 1,0 | 0,4 | 45,9% | 40,0% | 73,9% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 8 | 38:30 | 84 | 10,5 | 2,6 | 3,4 | 0,6 | 0,3 | 41,5% | 30,3% | 51,3% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 11 | 26:10 | 55 | 5,0 | 3,1 | 2,6 | 1,5 | 0,4 | 33,3% | 37,1% | 50,0% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 32:30 | 4 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 8 | 36:00 | 85 | 10,6 | 3,5 | 1,9 | 1,3 | 0,0 | 43,1% | 33,3% | 50,0% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 31:56 | 7 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | 100,0% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 11 | 30:05 | 67 | 6,1 | 2,9 | 1,8 | 1,1 | 0,1 | 40,8% | 32,0% | 57,6% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 8 | 34:47 | 69 | 8,6 | 2,9 | 1,3 | 1,1 | 0,1 | 34,9% | 33,3% | 53,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 4 | 30:11 | 29 | 7,3 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 38,5% | 20,0% | 46,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 24:24 | 28 | 5,6 | 3,0 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 44,0% | 44,4% | 28,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






