Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 193 min | 19:19 |
| Punkty | 48 | 4,8 |
| Zbiórki | 34 | 3,4 |
| — w ataku | 8 | 0,8 |
| — w obronie | 26 | 2,6 |
| Asysty | 14 | 1,4 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 6 | 0,6 |
| Przewinienia | 8 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 65 | 6,5 |
- 36,7%FG18 z 49 z gry
- 30,3%3P10 z 33 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 49 | 36,7% |
| Rzuty za dwa | 8 | 16 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 10 | 33 | 30,3% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach LITERY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 cze 2022 | Z96 : 78 | 10:39 | 7 | 4 | 0 | |
| 5 cze 2022 | P46 : 77 | 6:04 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 maj 2022 | Z92 : 54 | 18:58 | 0 | 6 | 4 | |
| 14 maj 2022 | Z92 : 67 | 21:41 | 3 | 2 | 3 | |
| 23 kwi 2022 | P65 : 93 | 17:40 | 8 | 0 | 2 | |
| 9 kwi 2022 | P50 : 52 | 15:13 | 3 | 2 | 0 | |
| 2 kwi 2022 | Z101 : 37 | 41:25 | 19 | 10 | 2 | |
| 27 mar 2022 | Z67 : 48 | 24:30 | 0 | 1 | 2 | |
| 19 mar 2022 | Z78 : 63 | 15:34 | 3 | 6 | 0 | |
| 12 mar 2022 | P51 : 56 | 21:23 | 5 | 3 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 59 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 4 | 22:17 | 24 | 6,0 | 3,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 36,4% | — |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 6 | 26:10 | 36 | 6,0 | 4,3 | 1,5 | 0,3 | 0,2 | 31,0% | 30,3% | — |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 1 | 12:49 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 8 | 18:52 | 42 | 5,3 | 2,9 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 36,8% | 32,4% | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 10 | 16:11 | 44 | 4,4 | 3,5 | 1,9 | 0,3 | 0,0 | 37,5% | 21,6% | — |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 23:49 | 6 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 10 | 19:19 | 48 | 4,8 | 3,4 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 36,7% | 30,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 4 | 16:32 | 14 | 3,5 | 2,3 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 26,3% | 28,6% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 2 | 27:15 | 5 | 2,5 | 6,0 | 2,5 | 1,5 | 0,5 | 25,0% | 0,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | LITERY | 6 | 27:00 | 59 | 9,8 | 6,3 | 1,0 | 0,2 | 0,2 | 35,9% | 31,0% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 7 | 31:47 | 105 | 15,0 | 6,3 | 1,4 | 1,1 | 0,1 | 42,7% | 36,9% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






