TomaszSobiech
- 2022–2024
- 24 mecze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 339pktw karierze
- 14,1pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 858 min | 35:44 |
| Punkty | 339 | 14,1 |
| Zbiórki | 131 | 5,5 |
| — w ataku | 42 | 1,8 |
| — w obronie | 89 | 3,7 |
| Asysty | 86 | 3,6 |
| Przechwyty | 23 | 1,0 |
| Bloki | 4 | 0,2 |
| Straty | 65 | 2,7 |
| Przewinienia | 59 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 70 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 339 | 14,1 |
- 41,3%FG111 z 269 z gry
- 35,1%3P54 z 154 za trzy
- 75,0%FT63 z 84 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 111 | 269 | 41,3% |
| Rzuty za dwa | 57 | 115 | 49,6% |
| Rzuty za trzy | 54 | 154 | 35,1% |
| Rzuty wolne | 63 | 84 | 75,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 2 | 24:55 | 7 | 3,5 | 4,5 | 2,0 | 0,5 | 0,5 | 27,3% | 14,3% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 6 | 36:20 | 91 | 15,2 | 5,0 | 3,3 | 0,3 | 0,2 | 38,0% | 33,3% | 76,2% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 5 | 35:24 | 85 | 17,0 | 5,0 | 5,0 | 0,8 | 0,2 | 41,7% | 37,9% | 85,7% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 41:18 | 131 | 16,4 | 6,9 | 4,1 | 2,0 | 0,1 | 42,6% | 39,1% | 62,5% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 1 | 34:21 | 17 | 17,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 58,3% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 1 | 48:00 | 8 | 8,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






