Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 218 min | 36:20 |
| Punkty | 91 | 15,2 |
| Zbiórki | 30 | 5,0 |
| — w ataku | 14 | 2,3 |
| — w obronie | 16 | 2,7 |
| Asysty | 20 | 3,3 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 17 | 2,8 |
| Przewinienia | 19 | 3,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 73 | 12,2 |
- 38,0%FG30 z 79 z gry
- 33,3%3P15 z 45 za trzy
- 76,2%FT16 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 79 | 38,0% |
| Rzuty za dwa | 15 | 34 | 44,1% |
| Rzuty za trzy | 15 | 45 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 16 | 21 | 76,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | Z77 : 71 | 43:04 | 23 | 5 | 7 | |
| 19 lis 2023 | Z67 : 63 | 42:25 | 18 | 6 | 3 | |
| 22 paź 2023 | Z83 : 67 | 14:40 | 9 | 1 | 2 | |
| 8 paź 2023 | P55 : 61 | 47:40 | 17 | 8 | 3 | |
| 1 paź 2023 | Z93 : 70 | 26:37 | 12 | 4 | 4 | |
| 24 wrz 2023 | Z60 : 52 | 43:31 | 12 | 6 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 24 mecze · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 2 | 24:55 | 7 | 3,5 | 4,5 | 2,0 | 0,5 | 0,5 | 27,3% | 14,3% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 6 | 36:20 | 91 | 15,2 | 5,0 | 3,3 | 0,3 | 0,2 | 38,0% | 33,3% | 76,2% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 5 | 35:24 | 85 | 17,0 | 5,0 | 5,0 | 0,8 | 0,2 | 41,7% | 37,9% | 85,7% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 41:18 | 131 | 16,4 | 6,9 | 4,1 | 2,0 | 0,1 | 42,6% | 39,1% | 62,5% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 1 | 34:21 | 17 | 17,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 58,3% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 1 | 48:00 | 8 | 8,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






