TomaszSypitkowski
21HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA3. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 100 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 4 drużyny
- 70pktw 7 meczach
- 10,0pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 196 min | 27:58 |
| Punkty | 70 | 10,0 |
| Zbiórki | 24 | 3,4 |
| — w ataku | 6 | 0,9 |
| — w obronie | 18 | 2,6 |
| Asysty | 13 | 1,9 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 0,6 |
| Przewinienia | 12 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 81 | 11,6 |
- 48,0%FG24 z 50 z gry
- 50,0%3P21 z 42 za trzy
- 100,0%FT1 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 50 | 48,0% |
| Rzuty za dwa | 3 | 8 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 21 | 42 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 1 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P54 : 63 | 20:03 | 6 | 1 | 1 | |
| 10 maj 2026 | Z66 : 52 | 23:31 | 6 | 4 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z73 : 67 | 48:00 | 21 | 6 | 3 | |
| 11 kwi 2026 | P53 : 59 | 34:58 | 18 | 3 | 2 | |
| 28 mar 2026 | Z91 : 45 | 30:10 | 11 | 6 | 2 | |
| 28 lut 2026 | P54 : 56 | 19:06 | 5 | 1 | 2 | |
| 22 lut 2026 | Z60 : 43 | 20:01 | 3 | 3 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 100 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 3 | 22:07 | 13 | 4,3 | 4,0 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 27,8% | 30,0% | — |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 7 | 27:58 | 70 | 10,0 | 3,4 | 1,9 | 0,6 | 0,0 | 48,0% | 50,0% | 100,0% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 20:45 | 20 | 2,5 | 2,3 | 1,1 | 0,4 | 0,0 | 26,7% | 16,0% | — |
| 7WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 30:28 | 6 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 66,7% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 36:08 | 46 | 5,8 | 4,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 24,6% | 16,3% | 66,7% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 28:10 | 40 | 4,4 | 3,1 | 1,6 | 1,2 | 0,0 | 31,1% | 32,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 11 | 34:22 | 113 | 10,3 | 2,9 | 2,5 | 1,3 | 0,0 | 39,2% | 35,9% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 12 | 24:10 | 83 | 6,9 | 2,3 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 37,2% | 26,6% | 50,0% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 31:19 | 11 | 11,0 | 3,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 35:18 | 84 | 10,5 | 4,0 | 1,8 | 1,4 | 0,0 | 33,7% | 31,1% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 31:06 | 118 | 10,7 | 3,5 | 2,5 | 1,0 | 0,2 | 43,8% | 32,4% | 100,0% |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 10 | 29:57 | 93 | 9,3 | 4,9 | 1,8 | 0,9 | 0,0 | 37,6% | 30,8% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 6 | 35:03 | 73 | 12,2 | 4,7 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 36,9% | 34,7% | 80,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 5 | 27:05 | 35 | 7,0 | 2,2 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 34,4% | 32,0% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






