Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 342 min | 31:06 |
| Punkty | 118 | 10,7 |
| Zbiórki | 38 | 3,5 |
| — w ataku | 11 | 1,0 |
| — w obronie | 27 | 2,5 |
| Asysty | 27 | 2,5 |
| Przechwyty | 11 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 16 | 1,5 |
| Przewinienia | 17 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 121 | 11,0 |
- 43,8%FG46 z 105 z gry
- 32,4%3P22 z 68 za trzy
- 100,0%FT4 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 105 | 43,8% |
| Rzuty za dwa | 24 | 37 | 64,9% |
| Rzuty za trzy | 22 | 68 | 32,4% |
| Rzuty wolne | 4 | 4 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 sty 2023 | P37 : 55 | 21:23 | 3 | 2 | 1 | |
| 17 gru 2022 | P49 : 66 | 20:48 | 5 | 2 | 2 | |
| 11 gru 2022 | Z68 : 56 | 40:25 | 3 | 5 | 1 | |
| 3 gru 2022 | P49 : 60 | 18:28 | 6 | 1 | 0 | |
| 27 lis 2022 | P68 : 79 | 30:53 | 2 | 1 | 2 | |
| 19 lis 2022 | P58 : 72 | 29:36 | 7 | 4 | 5 | |
| 12 lis 2022 | Z146 : 47 | 48:00 | 52 | 8 | 8 | |
| 6 lis 2022 | Z103 : 59 | 32:02 | 23 | 4 | 1 | |
| 22 paź 2022 | Z64 : 50 | 36:57 | 9 | 4 | 2 | |
| 15 paź 2022 | Z56 : 52 | 36:17 | 3 | 4 | 3 | |
| 1 paź 2022 | Z82 : 44 | 27:16 | 5 | 3 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 100 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 3 | 22:07 | 13 | 4,3 | 4,0 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 27,8% | 30,0% | — |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 7 | 27:58 | 70 | 10,0 | 3,4 | 1,9 | 0,6 | 0,0 | 48,0% | 50,0% | 100,0% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 20:45 | 20 | 2,5 | 2,3 | 1,1 | 0,4 | 0,0 | 26,7% | 16,0% | — |
| 7WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 30:28 | 6 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 66,7% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 36:08 | 46 | 5,8 | 4,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 24,6% | 16,3% | 66,7% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 28:10 | 40 | 4,4 | 3,1 | 1,6 | 1,2 | 0,0 | 31,1% | 32,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 11 | 34:22 | 113 | 10,3 | 2,9 | 2,5 | 1,3 | 0,0 | 39,2% | 35,9% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 12 | 24:10 | 83 | 6,9 | 2,3 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 37,2% | 26,6% | 50,0% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 31:19 | 11 | 11,0 | 3,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 35:18 | 84 | 10,5 | 4,0 | 1,8 | 1,4 | 0,0 | 33,7% | 31,1% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 31:06 | 118 | 10,7 | 3,5 | 2,5 | 1,0 | 0,2 | 43,8% | 32,4% | 100,0% |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 10 | 29:57 | 93 | 9,3 | 4,9 | 1,8 | 0,9 | 0,0 | 37,6% | 30,8% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 6 | 35:03 | 73 | 12,2 | 4,7 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 36,9% | 34,7% | 80,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 5 | 27:05 | 35 | 7,0 | 2,2 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 34,4% | 32,0% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






