Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 250 min | 31:13 |
| Punkty | 19 | 2,4 |
| Zbiórki | 30 | 3,8 |
| — w ataku | 9 | 1,1 |
| — w obronie | 21 | 2,6 |
| Asysty | 10 | 1,3 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 3 | 0,4 |
| Przewinienia | 17 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 39 | 4,9 |
- 34,6%FG9 z 26 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 26 | 34,6% |
| Rzuty za dwa | 9 | 25 | 36,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach LITERY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 mar 2021 | P56 : 57 | 36:10 | 4 | 3 | 3 | |
| 27 lut 2021 | P64 : 70 | 43:51 | 4 | 5 | 0 | |
| 21 lut 2021 | P68 : 82 | 27:10 | 7 | 5 | 0 | |
| 19 gru 2020 | Z94 : 60 | 40:28 | 0 | 7 | 1 | |
| 12 gru 2020 | P68 : 84 | 34:40 | 2 | 1 | 3 | |
| 5 gru 2020 | P55 : 58 | 24:58 | 0 | 4 | 0 | |
| 29 lis 2020 | P51 : 53 | 17:34 | 0 | 0 | 2 | |
| 3 paź 2020 | Z79 : 41 | 24:53 | 2 | 5 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 53 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | LITERY | 7 | 20:29 | 8 | 1,1 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 27,3% | — | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 11 | 18:27 | 8 | 0,7 | 2,2 | 0,5 | 0,2 | 0,3 | 25,0% | — | — |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 28:35 | 1 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 10 | 21:31 | 9 | 0,9 | 2,7 | 0,7 | 0,2 | 0,2 | 23,5% | — | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 6 | 30:11 | 14 | 2,3 | 3,7 | 0,3 | 0,5 | 0,2 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 3 | 31:33 | 8 | 2,7 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | LITERY | 7 | 36:10 | 16 | 2,3 | 5,0 | 0,6 | 0,1 | 0,4 | 38,1% | — | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 8 | 31:13 | 19 | 2,4 | 3,8 | 1,3 | 0,0 | 0,1 | 34,6% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






