TomaszTeodorczyk
- 2021–2026
- 67 meczów
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 409pktw karierze
- 6,1pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2088 min | 31:10 |
| Punkty | 409 | 6,1 |
| Zbiórki | 253 | 3,8 |
| — w ataku | 49 | 0,7 |
| — w obronie | 204 | 3,0 |
| Asysty | 188 | 2,8 |
| Przechwyty | 67 | 1,0 |
| Bloki | 20 | 0,3 |
| Straty | 115 | 1,7 |
| Przewinienia | 120 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 39 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 500 | 7,5 |
- 33,3%FG155 z 465 z gry
- 29,1%3P75 z 258 za trzy
- 66,7%FT24 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 155 | 465 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 80 | 207 | 38,6% |
| Rzuty za trzy | 75 | 258 | 29,1% |
| Rzuty wolne | 24 | 36 | 66,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 22:25 | 7 | 1,8 | 2,0 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 16,7% | 12,5% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 29:11 | 35 | 5,0 | 3,4 | 2,6 | 0,4 | 0,1 | 31,1% | 22,7% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 26:04 | 29 | 4,1 | 2,9 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 32,4% | 15,0% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 3 | 34:55 | 14 | 4,7 | 4,0 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 33,3% | 30,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 31:22 | 82 | 8,2 | 4,3 | 3,7 | 1,2 | 0,1 | 43,1% | 34,9% | 83,3% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 34:13 | 46 | 5,8 | 4,6 | 2,3 | 0,6 | 0,6 | 31,7% | 17,6% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 29:10 | 17 | 4,3 | 4,3 | 2,3 | 0,5 | 0,5 | 25,0% | 23,1% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 33:34 | 47 | 6,7 | 3,7 | 2,9 | 0,9 | 0,3 | 27,7% | 29,7% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 31:54 | 71 | 8,9 | 3,1 | 3,9 | 1,3 | 0,4 | 39,1% | 48,5% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 34:42 | 61 | 6,8 | 4,6 | 2,4 | 1,2 | 0,4 | 32,4% | 31,6% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






