TomaszTeodorczyk
37GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 6WBA
- 2021–2026
- 67 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 29pktw 7 meczach
- 4,1pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 183 min | 26:04 |
| Punkty | 29 | 4,1 |
| Zbiórki | 20 | 2,9 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 15 | 2,1 |
| Asysty | 18 | 2,6 |
| Przechwyty | 13 | 1,9 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 10 | 1,4 |
| Przewinienia | 16 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 46 | 6,6 |
- 32,4%FG12 z 37 z gry
- 15,0%3P3 z 20 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 37 | 32,4% |
| Rzuty za dwa | 9 | 17 | 52,9% |
| Rzuty za trzy | 3 | 20 | 15,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P45 : 75 | 16:16 | 1 | 1 | 0 | |
| 11 maj 2025 | P68 : 80 | 33:02 | 3 | 2 | 5 | |
| 13 kwi 2025 | Z78 : 71 | 40:07 | 6 | 4 | 3 | |
| 23 mar 2025 | P74 : 82 | 19:43 | 4 | 3 | 3 | |
| 16 mar 2025 | P43 : 86 | 23:04 | 0 | 5 | 3 | |
| 9 mar 2025 | P63 : 74 | 21:13 | 7 | 1 | 0 | |
| 2 mar 2025 | P53 : 60 | 29:06 | 8 | 4 | 4 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 67 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 22:25 | 7 | 1,8 | 2,0 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 16,7% | 12,5% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 29:11 | 35 | 5,0 | 3,4 | 2,6 | 0,4 | 0,1 | 31,1% | 22,7% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 26:04 | 29 | 4,1 | 2,9 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 32,4% | 15,0% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 3 | 34:55 | 14 | 4,7 | 4,0 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 33,3% | 30,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 31:22 | 82 | 8,2 | 4,3 | 3,7 | 1,2 | 0,1 | 43,1% | 34,9% | 83,3% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 34:13 | 46 | 5,8 | 4,6 | 2,3 | 0,6 | 0,6 | 31,7% | 17,6% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 29:10 | 17 | 4,3 | 4,3 | 2,3 | 0,5 | 0,5 | 25,0% | 23,1% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 33:34 | 47 | 6,7 | 3,7 | 2,9 | 0,9 | 0,3 | 27,7% | 29,7% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 31:54 | 71 | 8,9 | 3,1 | 3,9 | 1,3 | 0,4 | 39,1% | 48,5% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 34:42 | 61 | 6,8 | 4,6 | 2,4 | 1,2 | 0,4 | 32,4% | 31,6% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






