TomaszWisnik
1GET WOW TEAM1. Liga · 1WBA
- 2021–2025
- 78 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 30pktw 8 meczach
- 3,8pktna mecz
- 2,1zbna mecz
- 4,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 242 min | 30:17 |
| Punkty | 30 | 3,8 |
| Zbiórki | 17 | 2,1 |
| — w ataku | 4 | 0,5 |
| — w obronie | 13 | 1,6 |
| Asysty | 33 | 4,1 |
| Przechwyty | 13 | 1,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,8 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 64 | 8,0 |
- 40,0%FG10 z 25 z gry
- 18,2%3P2 z 11 za trzy
- 100,0%FT8 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 25 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 8 | 14 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 11 | 18,2% |
| Rzuty wolne | 8 | 8 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P59 : 71 | 29:06 | 7 | 3 | 3 | |
| 11 gru 2022 | P50 : 60 | 19:28 | 4 | 1 | 1 | |
| 4 gru 2022 | P45 : 71 | 19:26 | 0 | 0 | 5 | |
| 6 lis 2022 | P75 : 81 | 42:02 | 4 | 3 | 12 | |
| 23 paź 2022 | P59 : 60 | 36:10 | 6 | 2 | 5 | |
| 16 paź 2022 | Z63 : 59 | 40:40 | 9 | 4 | 5 | |
| 9 paź 2022 | P60 : 79 | 18:36 | 0 | 4 | 2 | |
| 2 paź 2022 | Z56 : 55 | 36:45 | 0 | 0 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 78 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 6 | 34:33 | 29 | 4,8 | 3,8 | 6,3 | 2,3 | 0,0 | 37,9% | 0,0% | 77,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 25:25 | 28 | 3,5 | 1,5 | 3,1 | 1,8 | 0,0 | 52,6% | 25,0% | 70,0% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 5 | 25:22 | 18 | 3,6 | 2,4 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 41,2% | 50,0% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 28:58 | 47 | 3,9 | 2,6 | 4,5 | 2,0 | 0,0 | 55,6% | 12,5% | 60,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 6:30 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 32:06 | 65 | 5,9 | 2,7 | 5,5 | 1,6 | 0,0 | 57,1% | 33,3% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 31:46 | 46 | 5,8 | 2,8 | 6,5 | 1,3 | 0,0 | 48,7% | 40,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 30:17 | 30 | 3,8 | 2,1 | 4,1 | 1,6 | 0,0 | 40,0% | 18,2% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 13 | 32:09 | 48 | 3,7 | 2,4 | 5,3 | 1,9 | 0,0 | 41,7% | 25,0% | 71,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 6 | 23:47 | 31 | 5,2 | 2,2 | 3,5 | 1,2 | 0,0 | 59,1% | 33,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






