TomaszWójcikowski
17PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 100 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 56pktw 10 meczach
- 5,6pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 4,9astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 44,0%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 52,0%
- 35,2%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,9%
- 44,4%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,8%
Średnia ligi to średnia z 132 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 2punktów w końcówkachw 4 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 25,0%z gry w końcówkach1 z 4 rzutów z gry
- 33,3%wolne w końcówkach1 z 3 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 6 / 20 | 30,0% | 52,9% |
| Półdystans | 4 / 10 | 40,0% | 47,5% |
| Za trzy | 6 / 24 | 25,0% | 30,1% |
| Razem z gry | 16 / 54 | 29,6% | 42,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 17najwięcej punktówz COURT CLAN, 1 mar 2026
- 8najwięcej zbiórekz COURT CLAN, 1 mar 2026
- 7najwięcej asystz OCTO, 26 kwi 2026
- 25najlepszy mecz (EFF)17 pkt, 8 zb, 5 as — z COURT CLAN, 1 mar 2026
- 22 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 100 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4033 min | 40:20 |
| Punkty | 1259 | 12,6 |
| Zbiórki | 594 | 5,9 |
| — w ataku | 95 | 1,0 |
| — w obronie | 499 | 5,0 |
| Asysty | 640 | 6,4 |
| Przechwyty | 129 | 1,3 |
| Bloki | 9 | 0,1 |
| Straty | 219 | 2,2 |
| Przewinienia | 166 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 229 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 1704 | 17,0 |
- 39,4%FG433 z 1098 z gry
- 32,2%3P194 z 602 za trzy
- 82,2%FT199 z 242 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 433 | 1098 | 39,4% |
| Rzuty za dwa | 239 | 496 | 48,2% |
| Rzuty za trzy | 194 | 602 | 32,2% |
| Rzuty wolne | 199 | 242 | 82,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-double5 razy · ostatnio z POLIBUDA, 18 maj 2025
- Mecz 30+ punktówz NTL, 21 maj 2023
- Mecz 7+ asyst44 razy · ostatnio z OCTO, 26 kwi 2026
- Mecz 5+ przechwytówz GET WOW TEAM, 24 wrz 2023
- Mecz 4+ trójki18 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 16 lis 2025
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1259
- 50 meczówrozegranych meczów: 100
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
POLIBUDA16 sty 202228pkt10zb11as39eff
NTL21 maj 202333pkt5zb4as34eff
AVENGA15 sty 202325pkt12zb7as32eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






